GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 10 Aralık 2018
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Seven Long Gone Days Sistem Gereksinimleri

Seven Long Gone Days Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Seven Long Gone Days oyunu ile karşınızdayız. Özellikle sistem özellikleri ve oyun hakkında merak edilenleri bu konumuz altında bulabilirsiniz. 2D özeliğe sahip bir rol yapma oyunu olan Seven Long Gone Days güzel askeri türden bir oyundur. Gelişmiş bir üst seviye yer altı sığınağında geçen oyun, gerilim sevenler için çok idealdir. Oyunda bir gizli Rusya operasyonun gerçek yüzünü öğrenen askerlerin, psikolojileri konu edinmiştir. Bir askerin eğer moral düzeyi oldukça düşerse sıfırlanacağı gibi savaşı da bırakarak savaş kaybetmeye kadar varacak olan bir oyundur.

Savaş analizleri ve görsellikler 2D bir oyun için bile oldukça mükemmel grafikler aks ettirmektedir. Bu gizemli savaştaki kötü yönleri öğrenince askerler savaşmak için değilde daha çok barış sağlayabilmek için mücadele verirler. 2018 şubat ayında çıkacağı duyulan oyun Windows için olacaktır.

Seven Long Gone Days Oyunu İncelemesi

İzometrik bir RPG oyunudur. Son derece iyi grafiklerle güçlendirilmiştir. İlk olarak kendinizi bir adada buluyorsunuz. Adanın içerisinde bölgeler vardır. Yani bir ilçenin semtleri gibi olduğunu belirtebiliriz. Oyuna birinci bölgeden başlıyorsunuz. Oyuna tutsak olarak başlıyorsunuz. Gardiyanlar, köleler, tutsaklar, ticaretle uğraşan insanlar da aynı şekilde adanın 1. bölgesinde yer alıyor. Oyunda ki karakter, profesyonel bir hırsızdır. Ayrıca bölgeler arasında geçiş yapabilmek için vizeye sahip olmanız gerekiyor.

Sponsor Reklamlar

Bölgeden bölgeye geçmek için vizenin gerekliği olduğu belirttik. Vizeye sahip olabilmek için 125 para birimine sahip olmak gerekiyor. İlk olarak adanın 1. bölgesinde bu parayı temin etmeniz gerekiyor.

Karakterin bir özelliği de etrafında olan şeyleri sezebilme yeteneğine sahiptir. Örneğin etrafında yer alan bir karakterin üzerine geldiğinde özellikleri yer almaktadır. Yan tarafta yer alan bilgide karakterin özelliği gardiyan olup, gücü en yüksek seviyedir. Geçerli olduğu vizesiz 1. bölgedir. Ayrıca bu özelliklere ek olarak o karakterin görüş alanını görebilirsiniz.

Seven Long Gone Days Sistem Özellikleri

En düşük i5 işlemciyle birlikte 4 GB ram gereklidir.

En düşük:

İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-8320
RAM: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
DirectX: Versiyon 11
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8.1/10 (64-bit versiyons)
Hard Disk: 10 GB boş alan

Tavsiye edilen:

İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
RAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB
DirectX: Versiyon 11
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10 (64-bit)
Hard Disk: 10 GB boş alan

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan FAR CRY 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde FAR CRY 3, FAR CRY 3 bölümleri ve FAR CRY 3 download hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.