GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / HABERLER / Ses Değiştirme Programları

Ses Değiştirme Programları

Sponsor Reklam

Günümüzde ses değiştirme programları oldukça popüler indirilen yazılımlar arasında yerini alıyor. Bu yazımızda sizler için ses değiştirme programı adı altında sunulan ücretsiz olan 3 tane harika programı sunacağız. Öncelikle ses değiştirme işlemini hangi arayüzden yapmanıza karar vermeniz gerekiyor. Yani telefonunuzdan mı yoksa masaüstü bilgisayarınızdan mı ? Bu işlemi yapacaksınız. Buna karar vermeniz gerekiyor. Daha sonra bu alanda yazılmış programları inceleyebilir ve ücretsiz olarak sunulan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Ses değiştirme programı genellikle insanlar eğlence amaçlı kullanılan özel yazılımlar arasındadır. Makalemizde sizler için telefon üzerinden ses değiştirme işlemi yapan özel 5 tane programı mercek altına aldık. Programların genellikle çalışma mantığı aynı tip olduğundan dolayı bütün programları tek tek açıklama gereği duymadık.

En iyi ses değiştirme programları

Başlığımız altında en iyi ses değiştirme programı inceleyeceğiz. Araştırmamızı yaparken bir çok program sayfasını inceledik. Yorumları da göz önüne alarak 5 tane program listeledik. Gelin birlikte detayları inceleyelim.

Sponsor Reklamlar

Piyasada ücretsiz olarak sunulan 100’lerce program arasında bu 3’ü listemize aldık. Fake Voice programı ile tanıtmaya başlamak istiyoruz. Ses değiştirme programları kategorisinde yer alan bir çok değişik efektler sunulan ücretsiz bir programdır. Kendi sesinizi bile tanıyamacağınız şekilde çocuk, erkek, yaşlı gibi farklı seçenekleriyle tam bir eğlence aracı…

VoiceMaster kategorisinde 2. sırayı alabilecek harika bir programdır. Özellikle arkadaşlarınızla eğlence amaçlı kullanabileceğiniz bir araçtır. Skype görüşmelerini dahil tüm alt yapılarda değişik seslerle sesinizi değiştirecek bir programdır.

Son paragrafımızda MorphVOX isimli ses değiştirme ve düzenleme programından bahsedeceğiz. Screaming Bee tarafından üretilen yazılım deneme sürümü ile sunuluyor. Toplamda 6.5 MB boyutu ile kullanılabilecek masaüstü yazılımları arasındadır.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Sahte Telefon Numarası 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.