GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Secret Neighbor Sistem Gereksinimleri
Secret Neighbor sistem gereksinimleri
Secret Neighbor sistem gereksinimleri

Secret Neighbor Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Secret Neighbor Sistem Gereksinimleri

Secret Neighbor, Secret Neighbor sistem gereksinimleri, Secret Neighbor multiplayer, Secret Neighbor oyna, yeni oyun ile sizlere güzel bir deneyim sunarak oyuncular adeta kendine hayran bırakmaktadır. Sizler en çok satılan ve oynana oyunlar arasında yer alan Secret Neighbor ile sizler de güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gizli Komşu Hello Neighbor evreninde geçen çok oyunculu bir Sosyal Korku oyunu. Bir grup çocuk ürkütücü Komşularının evine gizlice girmeye çalışıyor. Oyunun etkinlikleri orijinal Hello Neighbor oyununun 1. ve 2. bölümleri arasında gerçekleşir. 6 oyuncu evin içine gizlice girip, kilitli bodrum kapısına girmeye çalışıyor – sadece bir tanesinin kılık değiştirmiş komşusu olduğunun farkına varmak için.

Secret Neighbor indir ile sizler de oyuna adeta bağımlı olarak oyundan kendinize göre bir ortam oluşturabilirsiniz. Komşu olarak, çeşitli sınıflardan birini seçiyorsun ve davetsiz misafirlerin başarılı olmasını önlemek için elindeki her şeyi kullanıyorsun. Başlangıçta, kılık değiştirmiş durumdasınız ve diğer oyuncuların gruptan uzaklaşmalarını ve kaybedilmelerini sağlamak için güven kazanmak size kalmış. Cephaneliğiniz, ayı tuzakları, gizli bir kontrol odası, duman bombaları ve daha fazlası gibi faydalı araçlardan oluşuyor. Oyundaki en iyi oyuncular, bir başkasını Komşum olduğuna göre insan gruplarına ikna eden oyunculardır. Secret Neighbor  download ile sizlerde karakterlerin birbirini sınava koyduğu “Şey” den o sahneye benziyor. Rol oynama becerilerinizi geliştirin.

Secret Neighbor sistem gereksinimleri
Secret Neighbor sistem gereksinimleri

Secret Neighbor Multiplayer

Secret Neighbor multiplayer ile bir grup arkadaş kayıp arkadaşlarını arıyor. Herkes ürkütücü Komşusu’nun bodrum katında kilitli olduğunu düşünüyor. Yapılacak tek mantıklı şey, komşunun evine ve onun bodrumuna girmektir. Davetsiz misafirleri sınıflar ve farklı yetenekler ile donatılmış olarak geliyor. Bagger fazladan depolama alanına sahip olacak, Brave herkese hız artışı sağlayabilecek, Dedektif anahtarların nerede olduğunu ve daha fazlasını yapacak. Bu yetenekleri kullanarak, oyuncuların bodrum tuşları için evi temizlemeleri ve becerilerini ve ekipmanlarını yükseltmek için kullanabilecekleri değerli ganimetleri kullanmaları gerekir. Secret Neighbor multiplayer ile arkadaş gruplarınızla birlikte oyunda farklı bir izlenim yaparak sizler de eğlenceli hale getirebilirsiniz.

İlk piyasaya sürülme tarihi: 2019
Seri: Hello Neighbor
Yayıncı: tinyBuild
Geliştiriciler: Dynamic Pixels, Hologryph
Platformlar: Xbox One, Microsoft Windows
Sponsor Reklamlar

Secret Neighbor oyun hakkında
Secret Neighbor oyun hakkında

Secret Neighbor Oyun Hakkında

Secret Neighbor ile sizler de bir grup çocuk, kayıp arkadaşlarını kurtarmak için şüpheli Komşularının bodrum katına girmeye çalışıyor. Tek sorun, çocuklardan birinin hain olmasıdır – kılık değiştirmiş gizli bir komşu. Görevi, diğer oyuncuların güvenini kazanmak ve onlara ihanet etmektir. Çocuklar bodruma girerlerse kazanırlar. Çocukken oynamak: – Anahtarları topla – Seni Komşunun arkadaşlarından kurtar – İşbirliği yap ama kimseye güvenme Komşu olarak oynayacak kadar şanslıysan: – Ev senin bölgen! Davetsiz misafirleri ayırmak, korkutmak ve karıştırmak için kullanın. – Gadget’larınızı çocuk takımının avantajlarından yararlanmak için kullanın. – Düşmanların arasında güven kazan ve doğru zamanda saldır. – Bodrumunu koru! Secret Neighbor sistem gereksinimleri sizlere harika bir oyun deneyimi sunacaktır

1- Secret Neighbor oyun hakkında ile sizlere bilgi vereceğiz. Lütfen kibar olun. Olumlu, küfür / küfür yok – sağlıklı bir toplumu teşvik ediyoruz ve cinsiyetçiliği, ırkçılığı, tacizi, nefret söylemi, NSFW linklerini yayınlamayı vb. Hoş görmeyiz.
2- Lütfen sabırlı olun. Dinliyoruz, ama biz küçük bir ekibiz ve hemen her şeyi yapamayız.
3- Açık kapı politikamız var. Lütfen herhangi bir konuda @Moderator ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
4- Spam yok. Bu, emojilerin ve reaksiyonların aşırı kullanımı, tek kelimelerin çok sayıda satırı, büyük harf kullanımı, arka arkaya aşırı tek harflerin aşırı kullanımı ve asya sanatını içerir.
5- Özel kanalınızla ilgili konuyu koruyun. Secret Neighbor ile sizler de güzel bir deneyim yaşayın.
6- Politika ve dini tartışmaktan kaçının.
7- Media’daki çalışmalarını teşvik eden flamalar / YouTubers’lar hariç
8- Oyun anahtarları için yalvarmayın / sormayın.
9- Oyun geliştiricilere saygı duymak, yapıcı geri bildirimler memnuniyetle karşılanır, ancak nefret dolu davranışlara hoşgörü gösterilmez.
10- Sunucunun kullanıcılarına davet bağlantıları göndermeyin.
11- Lütfen takma adlarınızda sadece sembol olmayan alfanümerik karakterleri kullanın.
12- Lütfen sohbeti bulunduğunuz bölüm kanalı dilinde tutun.
13- Korsanlığı tartışmayın ya da teşvik etmeyin.
14- Kurallar değişebilir. Secret Neighbor sistem gereksiinimleri ile kuralları değiştirme hakkını gizli tutar
Secret Neighbor multiplayer
Secret Neighbor multiplayer

Secret Neighbor Minumum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3330 3.0 GHz, AMD FX-8300 3.3 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760, Radeon R9 270
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Stereo. Play with good stereo.

Secret Neighbor Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 3.5 GHz, AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, Radeon RX 580
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Stereo. Play with good stereo.

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde arma 3 hatası, arma 3 nasıl kurulur ve arma 3 sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.