GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Sahte Telefon Numarası 2019

Sahte Telefon Numarası 2019

Sponsor Reklam

Sahte yani gerçek dışı telefon numarası ihtiyacınız için genellikle farklı yöntemler denenmektedir. Tek kullanımlık telefon numarası ve fake numara alma konusunda bilgileri bu konumuzdan öğrenebilirsiniz. Burada bahsettiğimiz yöntem biraz farklı olsa da aynı mantık üzerinden çalışmaktadır. Bir çok sosyal medya sitesi telefon ile onay kodu almadan üyelikleri açmamaktadır. Doğal olarak telefon numarasını paylaşmak istemeyen ziyaretçiler, sosyal medyayı kullanamıyor. Bununda çözümü olarak sahte cep telefonu numaraları üreten sitelere gereksinim duyuyorlar. Sosyal medya hesabına kullanmış olduğu telefon yerine face yani sahte telefon numarası girmek gerekmektedir. Aşağıda anlattığımız adımları sırasıyla yaparak sizlerde kolaylıkla face numaraya ulaşabilirsiniz.

FAKE Telefon Numarası Doğrulama

Ülkemizde sahte telefon numarası denilse bile yurt dışında bu hizmeti veren sitelere çevrim içi metin mesajları faaliyetinde hizmet veriyorlar. Bu tip sitelerde pek çok ülkeye ait numara bulmak mümkün. Ayrıca rastgele yani random seçenek ile aynı numara bir kez daha kullanılması engelleniyor.

Sponsor Reklamlar

İlk olarak aşağıda belirttiğimiz internet sitelerinden bir tanesi açıyoruz.

http://www.receive-sms.com/

http://www.pinger.com/tfw/

http://receivefreesms.com/

http://receivesmsonline.eu/

http://www.receivesmsonline.net/

https://www.callcentric.com/

Bu sitelerde çıkan telefon numaralarından herhangi bir tanesini seçiniz. Seçtiğiniz numara üzerinden Read SMS yani mesaj oku seçeneğine basınız. Tabi seçtiğiniz numarayı sosyal medya hesabı kullanmak istediğiniz yere yazmanız gerekiyor. Daha sonra Mesaj oku bölümüne basarak gelen doğrulama kodunu alınız. Son olarak doğrulama kodunu kayıt olurken sizden istenen hesap doğrulama bölümüne giriniz ve onaylama işleminizi tamamlayınız.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2020 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. emeğine sağlık hocam saol

  2. thanks brooo 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.