GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / GENEL / RUST Oyun İncelemesi

RUST Oyun İncelemesi

Sponsor Reklam
RUST Oyun İncelemesi
Merhaba oyunseverler;
Bu yazımızda son zamanların en gözde oyunlarından biri olan RUST inceleme altına aldık. Gayet güzel grafiklere sahip olan bir oyun olan ve adeta doğada geçirebileceğiniz ve avlanma yapabileceğiniz bir oyundur. Çok farklı teknikler ve av silahlarınız sizlere sunarak ilkel yöntemlerden teknolojik yöntemlere kadar sizlere fırsat sunarak oyununuzu keyifli bir hale getirmektedir.
Gelin birlikte  Rust oyununu daha detaylı inceleyerek nasıl bir maceranın içinde yer alacağınız, doğada nasıl vakit geçirebileceğinizi anlatarak sizlere oyunu tanıtmaya çalışacağız. Sizlerde oyunlar ilgili merak ettiklerinizi kafanıza takılanları ve oyun sırasında yaşadığınız sorunları bizimle paylaşarak çözüm yöntemlerini birlikte inceleyelim ve diğer oyuncu arkadaşlarımıza yardımcı olalım. Şimdiden keyifli oyunlar

Survival türünü sevenler için oynanılabilirliği çok iyi, güzel grafiklere sahip bir oyun. Kısa bir zaman önce Beta’dan Alpha’ya geçiş yapıldı, ve neredeyse her ay güncelleme geliyor, oyun ekibi çok sıkı çalışıyorlar.

1- Standart CRAFTING sistemi var, CRAFT edebileceğiniz şeyler diğer oyunlardaki gibi kısıtlı değil, bir çok alanda bir çok şey craftlayabiliyorsunuz.

2- Doğal yaşamı ele alışı çok iyi, dış faktörler ile etkileşim geniş çaplı. Karada avlanma, denizde avlanma, hayvan saldırıları, yapılara zarar veren hayvanlar, hayvan tuzakları, sıcaklık ve soğukluk, gece ve gündüz, radyasyon ve bunun gibi dış etkenler ve daha bir sürü faktör karakterinizi etkiliyor.

Sponsor Reklamlar

3- BUILDING sistemi Sims’de ev yaratmak kadar basit tasarlanmış, evinizi tasarlarken hiç zorlanmıyorsunuz, evinizi daha sağlam hale getirmeniz için gerekli tüm geliştirmeler düşünülmüş, evi dizayn etmek o kadar kolay ki, kullanıcılar, diğer kullanıcılar tarafından evlerinin kolayca ele geçirilmemesini sağlamak için çeşitli ev dizayn taktikleri bile üretmiş.

4- Gruplaşma ve örgütlenme için bir çok düzenleme yapılmış, kurduğunuz base alanında inşaa yetkisini diğer arkadaşlarına vermek için bir yetki dolabı, düşmanlara ve zararlı hayvanlara ateş eden taretler için yetki özelliği, bölgeni belli edebilmeni sağlayan tahta ve metalden tablolar, ölmek üzereyken bir başkası tarafından tedavi edilebilme vb.. birçok özellik, oyunu multiplayer için eşsiz kılıyor.

5- Realist bir insan yaşamı düşünülmüş, örneğin silah yapabilmek için önce taş kazarak metal cevheri elde ediyorsunuz, ardından onu işlemek için bir fırın yapıyorsunuz, fırında metali işliyorsunuz ve işlenmiş metal elde ediyorsunuz, ardından silahın gerekli diğer işleyemediğiniz parçalarını haritanın loot yerlerinden bulmanız için bir hayli gezmeniz gerekiyor, gerekli parçaları bulunca silahı yaratıyorsunuz. Mermiler için yeniden işlenmiş metal ve barut gerekiyor, barut için taş kazıyor ve sülfür elde ediyorsunuz, sülfür ve kömürden de barut yapıyorsunuz, barut ile işlenmiş metali craftlayarak mermi elde ediyorsunuz.

6- Oyunun tek kötü yönü, henüz Alpha versiyonunda olduğu için bir türlü grafik optimizasyonunu yapamadılar, 1920×1080 oynuyorsanız 4GB GTX960 ekran kartı ile düşük özelliklerde çok FPS düşüşü yaşanıyor. Çözünürlüğü 1600 – xxxx yapmanız gerekiyor, o çözünürlükte bile düşük grafik özellikleri ile PvP vb.. aktiviteler için yeterli FPS’i alabiliyorsunuz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.