GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / HABERLER / Rising Storm 2: Vietnam Oyunu Türkçe Oluyor

Rising Storm 2: Vietnam Oyunu Türkçe Oluyor

Sponsor Reklam

Rising Storm 2: Vietnam Oyunu Türkçe Oluyor

Oyun merakları için beklenen haber geldi. İşte yılın oyunu olarak çıkış yapan ve adeta türkçe oalrak piyasaya girecek olan oyunlardan birisi olan Rising Storm 2: Vietnam piyasaya türkçe olarak giriyor.
İsminden de anlaşılacağı üzere Vietnam temalı yılın beklenilen FPS oyunu olan Rising Storm 2: Vietnam, tarafından Türkçeleştirildi. Oyun, Türkçe olarak çıkış yapacak.

Oyuncuların uzun zamandır bekledikleri ve kısa sürede raflarda yerini alacak oyun olarak piyasaya çıkış yapmaktadır. Bu ilgi odağı olan oyunlardan en çok beklenileni de Rising Storm 2: Vietnam! Oyun seri olan hikaye ve senaryo sistemi ile  Call of Duty serisinin özüne dönerek İkinci Dünya Savaşı dönemini konu alarak sene sonunda bizimle buluşacağı bu dönemde, İkinci Dünya Savaşıve Vietnam temalı birçok oyun ilgi odağı oldu. FPS oyun modunda oyuncuların artık tamamen türkçe bir oyun ile oynayacakları savaş ve macera oyunu olarak piyasada bir ilke imza atmaktadır.

Sponsor Reklamlar


Rising Storm 2: Vietnam‘ın çıkışına kısa bir süre kala birçok oyunu Türkçe olarak çeviren TechnoGame ekibi, oyunun geliştiricisi ve dağıtımcısı Tripwire Interactive ile iş birliği yaparak Rising Storm 2: Vietnam‘ın Türkçe dil desteği ile piyasaya sunacaklarını açıkladılar.2017 senesinin ikinci çeyreğinde piyasadaki yerini alması beklenen bu oyun, şu an Türk oyuncular için de özel bir fiyatta satışta.

Steam’deki %25’lik ön sipariş indirimiyle de bu oyunu 36.75 TL‘ye satın alabilirsiniz.

Oyuncuların bu fiyata türkçe bir oyuna sahip olmaları adeta çok güzel bir gelişme olmakta ve oyunseverlerin ön siparişle kısa sürede oyunu temin edebilecekleri konusunda çalışma yapılmaktadır. Sizler de çok geç kalmadan oyununuzu sipariş edin ve keyifli vakitler geçirin.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.