GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / PUBG’nin 1.0 Güncellemesi Çıktı

PUBG’nin 1.0 Güncellemesi Çıktı

Sponsor Reklam

Oyunseverlerin merakla beklediği Pubg 1.0 güncellemesi artık oyuncularıyla buluşuyor artık.
Yalnızca 1 senede Steam’in neredeyse en çok oynayan oyunu olmayı başarmış şu zamanlarda online oynanan oyunlar arasında listede ilk sırada gelen oyunlardan biridir Pubg.

Öncelikle oyunun kısa sürede çok satılması ve oyuncular tarafında çok benimsenmesi üzerine listelerde ilk sırada yer alan pubg oyununa daha önce sitemizde yer vermiştir. Konuyla ilgili olarak pubg sistem gereksinimleri ve pubg fps arttırma yöntemleri olarak sayfamızda bulabilirsiniz.

PUBG’nin 1.0 Güncellemesi Çıktı

Oyunun satışa sunulduğu andan itibaren online ve fps oyunları arasında hızla ilerlemesi ve oyuncuların adeta oyuna bağımlı hale gelmesi ile oyun geliştiricisi oyun için bir güncelleme yaparak oyun içindeki hataların ve optimizasyon sorunlarının giderilmesi için kolları sıvadı. Oyun içinde bir çok bug tabiki de var fakat her hafta her gün gelen güncellemeler oyunu daha iyi yerlere taşıyor ve gelişmesine sebep oluyor. İşte oyunculardan gelen geri dönüşler sayesinde artık daha kaliteli ve hataları giderilmiş pubg oyunu ile oyuncular rekabet edecektir.

Oyunun artık tam sürümde olduğunu belirtildi. Steamin en çok oynanan oyunu olan Playerunknown’s Battlegrounds‘un aktif online oyuncu sayısı şu anda 3 milyona kadar yaklaştı. Toplam satış rakamı 20 milyonu bulan ve daha da fazla satılması beklenen oyunla ilgili yeni güncellemelerden sonra artık oyun tam sürümde ve optimizasyon sorunu ortadan kalkarak oynanabilir hale gelecektir.

 

PUBG’nin yeni güncellemesinde neler var

Özelikle oyun içinde yer alan haritalarda geliştirmeler ve grafik bozuklukları değiştirildi

Yeni harita eklenerek çöl haritası miramar eklendi

PUBG'nin 1.0 güncellemesi neler getiriyor?

Sponsor Reklamlar

Eskiden oyuncunun tırmanma yeteneği yoktu, güncelleme ile tırmanma ile duvardan aşma geldi.

PUBG'nin 1.0 güncellemesi neler getiriyor?

İzleyici modu olarak tekrar izleme eklentisi geldi

Silah efektlerinde daha canlılık ve mermi izleme ve yakınlaştırma seviyesi eklendi. Ayrıca Win94’e artık Mermi Askısı takılabilecek, hedef almak için kırmızı bir uç eklendi, nefes tutma yakınlaştırma seviyesi yükseltildi.

Araçlarda çok çeşitli geliştirmeler yapıldı , Kamyonet’in yakıt performansı arttırıldı. Aquarail’in ön kısmı ayarlandı.

Ses efektleri arttırıldı ve yeni düzenlemeler ve eklemeler yapılarak gerçekçi ses oranına yaklaştı. Cam kırılma ses efektinin seviye düşürüldü. Yol tabelası kırılma ses efekti eklendi. Karakterin bina içlinde vurulduğunda çıkardığı sesin yankısı düşürüldü.

PUBG'nin 1.0 güncellemesi neler getiriyor?

Pubg Güncellemesi Kaç Gb ?

Bugün (21.12.2017) itibariyle yayınlanan pugb 1.0 güncellemesi artık oyuncularıyla buluşmaya hazır. Oyunda çeşitli eksikliklerin ve hataların olduğu tespit edilerek kısa süreden bunların en aza indirgemek ve oyunculara daha kaliteli bir oyun sunmak adına hemen kolları sıvayan geliştirici pubg 1.0 güncellmesini 21 Aralık itibariyle sunmaktadır. Çoğu eksiklerin ve hataların düzeltildiği güncellemede yer alan değişimleri ve gelişmeleri üstte sizlere sunmaktayız. Merak edilen sorulardan bir tanesi ise  Pubg Güncellemesinin Kaç Gb olduğu yönünde gelen sorulardır. Merakla beklenen oyunun hatalarının ve optimizasyon sorunun düzeltildiği bu güncellemenin boyutu tam olarak 12 gb dır.
Pugb 1.0 güncellemesi ile birlikte tam sürüme geçen oyunun güncelleme boyutu ise 12 GB olarak ayarlanmış durumda. Yeni güncellemede harita eklemesi olarak yeni bir harita görülmekte ve miramar olarak çöl haritası da eklenmiş olmaktadır.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM SENARYOSU başlıklı makalemizde game of thrones 8 sezon 3 bölüm, game of thrones 8 sezon 3 bölüm fragman ve game of thrones 8 sezon 3 bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. Harika bir haber kardeş saol yeni güncelleme ile baya bir sorum çözülecek sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.