GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / PUBG Zombi Modu Geliyor, PUBG Mobile 0.11.0 güncellemeyi 19 Şubat’ta yayımlandı
pubg zombi mod

PUBG Zombi Modu Geliyor, PUBG Mobile 0.11.0 güncellemeyi 19 Şubat’ta yayımlandı

Sponsor Reklam

Tencent Games, 19 Şubat’ta PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesini yayınlayacak. Güncelleme, çok beklenen Zombie modunu Resident Evil 2 ile işbirliği içinde getirecek.


Yılın en çok oynanan oyunlarından PUBG Mobile yeni güncellemesini oyuncular için duyurdu. PUBG Mobile 0.11.0 güncelleme ile 19 Şubat tarihinde yayınlanmasını onaylandı ve görücüye çıkması bekleniyor. Güncelleme de yer alacak olan Zombi ve hayatta kalma modu ile oyuncuların yeni bir mod ile 

PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesi: Oyuna yapılan en büyük eklemelerden biri, ‘Sunset’ den ‘Survill Till Dawn’ olarak değiştirilen sınırlı koşu zombi hayatta kalma modudur.

Tencent Games, 19 Şubat’ta PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesini yayınlayacağını onayladı . Güncelleme, PUBG Mobile’ın yeni bir ‘zombi hayatta kalma’ modu için Resident Evil 2 ile işbirliği yaptığını görecek. PUBG Mobile Discord’taki haberi onaylayan şirket, güncellemeleri 18 Şubat’ta saat 05: 30-13: 30 arasında IST’ye yüklemek üzere sunucuların indirileceğini söyledi. Servis süresi, sunucunun ilerlemesine bağlı olarak değişebilir. Yeni gelecek olan güncelleme ile artık Pubg zombi modu aktif hale gelecektir. Uzun zamandır oyuncuların bekledikleri güncellemelerden bir tanesi olan zombi modu oyuncular gerçekten çok heyecanlandıracak ve merak uyandıracak bir şekilde uyarlanmaktadır.

Sponsor Reklamlar

PUBG MOBILE – Royale Pass Sezon 5 Treyler

Şirket ayrıca güncelleme için yama notlarını yayınladı ve bize oyuna eklenen tüm yeni özellikleri anlattı. Oyuna ana eklemelerden biri ‘Sunset’ den ‘Survive Till Dawn’ olarak değiştirilen sınırlı koşu zombi hayatta kalma modudur. Diğer özellikler arasında Vikendi’ye yeni Moonlight havasının eklenmesi, yeni oyuncu alanları, Resident Evil 2 ana menü teması ve Sanhok için bir Arcade modu da var. Müzikçalar artık gölgeleri ayarlar panelinden devre dışı bırakabilir ve geçmiş sonuçlar yalnızca bir ay boyunca kullanılabilir.

PUBG MOBILE Güncellemesi

Şirket ayrıca düşük özellikli bütçeli cihazlarda meydana gelen arazi gösterge hatasını düzeltti. Bu sefer eklenecek yeni silah ya da malzeme yok. Ancak, daha önce bildirilen BP’den UC’ye dönüşüm özelliği gösterilmeyecek. Yeni Survive Till Dawn modunda, oyuncular, oyunu oynamak için daha rekabetçi ve eğlenceli hale getirecek olan tüm Resident Evil 2 patronlarıyla birlikte zombilerle savaşabilecek. Sizler de bu güncellemeler için hemen yerini alın sizlerde zombi avına çıkarak pubg zombi modu ile hemen avlarınızı yakalayın.

 

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.