GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / PUBG Survivor Pass 4: Aftermath Sistem Gereksinimleri
PUBG Survivor Pass 4 Aftermath
PUBG Survivor Pass 4 Aftermath

PUBG Survivor Pass 4: Aftermath Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Pubg Survivor Pass 4, Pubg Mobil, Pubg Mobile Lite, son yıllardan en çok oynanan oyunlar arasında yer alan ve adeta milyonların beğenisini kazanan oyunlardan bir tanesi olarak tarihe geçmiştir. En yeni Player Unknown’ın Battlegrounds yama notları, önümüzdeki hafta başlayacak olan PUBG Survivor Pass 4 başında yer alıyor ve oyuncular için oldukça büyük ve heyecan verici değişiklikler var gibi görünüyor. Erangel, Survivor Pass 4: AFTERMATH için yükseltilmiş grafikler ve yeni mekanikler, savaş royasına çok yakında ulaşmayı bekleyebileceğiniz şeylerden sadece birkaçı. Sizlere bu yazımızda oyun hakkında detaylı bilgiler vererek sizlere yeni yama ile oyuncularımıza bilgi aktaracağız. Sizler de en kısa zaman da oyun hakkında daha fazla bilgiye sayfamızdan ulaşabilceksiniz.

PUBG Survivor Pass 4: Aftermath

PUBG Survivor Pass 4: Aftermath ile sizler de PC Güncelleme 4.1 Yama Notları bugün PUBG siteye yüklenen, oyuna gitmeden yeni içerik sal bir arıza ile yeni sezona karşılama oyuncular. Birincisi ve en önemlisi, Erangel’in “rezil adasına” odak noktasıdır – grafiksel bir revizyon (aşağıdaki videoda kendiniz için görebileceğiniz bir fikir), yeni kompleksler ve “adanın mücadelesine ilişkin bazı vahiyler içerecektir. -scarred tarih. ”İlgi çekici. Bu haber,  PUBG’nin resmi lore olduğunu ve dün açıklandığını takip ediyor.
Yeni Survivor Geçidi: AFTERMATH ayrıca “adanın geniş tarihine ait derileri ve eşyaları” ve “çeşitli görevleri tamamlayarak ve geçiş seviyenizi yükselterek kilidini açmak için 100’den fazla ödül” içeren etkileyici görünüyor. PUBG Survivor Pass 4 geçiş için yeni olan “oyuncuların görev hedeflerini tamamlamak ve ödüller kazanmak için birlikte çalışabilecekleri ortak bir görev sistemi. Görev değişikliği sistemi de, oyuncuların BP’yi öncekinden daha fazla görev takas etmek için kullanmalarına olanak sağladı. ”

Sponsor Reklamlar

PUBG Survivor Pass 4 Aftermath
PUBG Survivor Pass 4 Aftermath

PUBG Survivor Pass 4: Aftermath Sistem Gereksinimleri

PUBG Survivor Pass 4: Aftermath Sistem Gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz. Yeni güncelleme ile adeta oyuncularını kendine hayran bırakacak olan oyunda çok çeşitli ve köklü değişiklikler yapılmaktadır. Sizler de bu yazımızda detaylı bilgileri bulacaksınız. Yama notları, PUBG’ye ayrıntılı olarak gelen birçok başka değişikliği kapsamaktadır, ancak vurgulamalar arasında, günlük ücretsiz günlük görevlere kadar 3 günlük görev değiştirmenize olanak tanıyan gelişmiş bir görev değiştirme sistemi bulunmaktadır.  PUBG Sezon 4 BP günlük veya hatta haftalık misyonları değiştirmek için kullanılabilir. ”Günlük görevlerin üçünü de tamamlamayı başaran oyuncular 1.500 BP için yeni bir set kazanabilirler. Yeniden dengeleme ayarlamaları, otomatik hızlanma (otomatik çalıştırma gibi) gibi yeni araç özellikleri ve hatta Erangel’de oynanabilir bir döner tabla “eşit fırsat yağmalaması” da var. Yakındaki şarkıları bazı ezgilerle memnun etmek için açabilirsiniz. Ya da onu yok et, seçimin.

Güncellemeleri ayrıntılı olarak incelemek istiyorsanız, PUBG 4.1 güncelleme eki notlarına gidin ve Erangel’in önceki ve sonraki çekimlerine göz atın. Sonuçlar oldukça etkileyici görünüyor.

PUBG Survivor Pass 4
PUBG Survivor Pass 4

PUBG Sezon 4 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2020 Güncel Tracker - Zamunda Güncel Tracker 2020 - Güncel Torrent Tracker Listesi 2021 başlıklı makalemizde 2019 güncel torrent listesi, 2019 GÜncel Tracker - Zamunda Güncel Tracker - Güncel Torrent Tracker Listesi ve 2019 Zamunda Torrent Tracker Listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.