GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite İçin En İyi 5 VPN

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite İçin En İyi 5 VPN

Sponsor Reklam

PUBG Mobile ve PUBG Mobil Lite için en iyi VPN konumuzu okumadan karar vermeyin. PUBG Mobile her sezon popülerlik kazanıyor ve bağımlılık kontrol edilemez hata dönüştü. Battle Royale, yalnızca RP Season 7’de Elite Royale plus’a yükselen 6 milyona yakın oyuncuya sahip oldu. Google Playstore’da veya Apple Appstore’da aldığı indirmelerden ve puanlamalardan bile bahsetmiyoruz.

Eğlenceli, bağımlı ve heyecan verici oyun ile karşınızdayız. Aslında, günümüzün oyun davranışı, hem oyun yoluyla eğlence sağladığını hem de dahili sohbet ve mesaj sistemini çevrimiçi olarak sosyalleştirmek için sunuyor. Bununla birlikte, PUBG Mobile için en iyi VPN, sadık oyuncular arasında google’da trend araması haline geldi.

Okuyucularımızı, VPN kullanmanın hesabınız için tamamen güvenli olmayabileceği konusunda uyarmalıyız. Ancak Tencent’in PUBG Mobile’ı oynamak için VPN kullanımıyla ilgili resmi bir açıklaması yoktur. Nazikçe gri alanda olduğu gibi kendi sorumluluğunuzdadır kullanın. Bazı kişiler kullanıcılarda anormallikleri uyarılarını bildirelim.

VPN nedir ve PUBG Mobile için nasıl kullanabilirim?

İlk önce VPN teriminin temellerini anlayalım. VPN, Sanal Özel Ağ’ın kısaltmasıdır. Sizin için başka şekilde mevcut olmayan sunuculara erişmenizi sağlar. Örneğin, PUBG Çince sürümünü oynamak istiyorsunuz ve sunuculara erişemiyorsunuz. Böyle bir durumda, bir VPN kullanmak, bölgenizle sınırlı olan sunucuların engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Daha sonra Çin’de sanki bulunduğunuz oyunu oynayabilirsiniz. Aslında, VPN’ler daha iyi bir oyun ortamı ve özellikleri yaşamanıza yardımcı olabilir.

Bunun nedeni, tüm oyun sürümlerinin aynı olmayabilir ve özellikle PUBG Mobile için olmadığını biliyoruz. Oyunda ping rate adı verilen daha iyi bir hız elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca, olası saldırılara karşı sunuculara ekstra güvenlik sağlar ve böylece oyununuzu ve oyununuzu etkiler. PUBG Mobile oynamak için indirebileceğiniz ve açabileceğiniz VPN uygulamaları vardır . PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite için en iyi VPN’i inceleyelim.

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite için en iyi VPN

İşte PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite için en iyi 5 VPN listesi. Onlardan ayrı olarak bahsetmeyeceğiz, çünkü yine de aynı sunucuları veya aynı türde sunucuları kullanıyorlar. İşte başlıyoruz:.

Sponsor Reklamlar

1. Ivacy VPN:

Ivacy VPN , Mac, Windows , Android, iOS ve Linus gibi birden fazla cihaz ve işletim sistemi için hizmet sunar . PUBG Mobile için Ivacy VPN’i kullanmaktan bahsettiğimizden, yalnızca makalemizin amacı için Android ve iOS cihazlarına odaklanacağız. bugün. Ivacy VPN, Playstore ve Appstore’dan indirilebilecek oldukça iyi bir VPN servisidir. Android platformunda, maliyeti

– 1 Ay – 9,99 $
– 6 Ay – 29,99 $
– 12 Ay – 39,99 $ ve her ay otomatik olarak yenilenir.

Fiyat açısından çok pahalı olmayan hızlı, sınırsız ve güvenli bir VPN hizmetidir.

2. ExpressVPN:

Bu VPN ağında popüler bir isim ve aboneliğinde 30 gün para iade garantisi sunuyor. Mükemmel bir müşteri desteğine sahip ve PUBG Mobil oyununuz için en hızlı sunuculardan birini sunuyor. Ayarlar otomatik olduğundan ExpressVPN’i kullanmak için ince ayar yapılması gerekmez.

3. NORDVPN:

Kendinizi sürekli olarak PUBG Mobile Lagging konusunda şikayetçi bulursanız, bu sizin için bir çözümdür. Zengin özelliklerini burada tanımlayamayız. Ancak 3 gün ücretsiz deneyebilirsiniz! Ne için bekliyorsun?

4. IPVanish:

60+ ülkede 1000’in üzerindeki sunucu ağı sayesinde, bu VPN’i oyun ihtiyaçlarınız için kullanırken yanlış gidemezsiniz. Bu özellik, PUBG Mobile için en iyi VPN’lerden biridir ve konuştuğumuz gibi bile kullanabileceğiniz çok sayıda oyuncu bulacaksınız.

5. VyprVPN:

PUBG Mobile için bu VPN 3 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor.70’in üzerinde global sunucu ve daha hızlı oyun ve akarsu hizmetleriyle, bu sizin VPN’e gitmeniz. Güçlü ve sağlam blokaj açma işlemi için Chameleon ™ Protokolünü kullanır. Bu yüzden PUBG Mobile için en iyi VPN’imize dahil edildi.

Sonuç ve Son Sözler

PUBG Mobile oynamak için VPN servisini kullanmanın birçok avantajını bulacaksınız. YouTube’da, PUBG Mobile için VPN hileleri veren birçok video var. İnsanlar birçok güzel derinin ve eşyaların kilidini açabileceklerini iddia ediyorlar. Şahsen bir tane almadım ama bir ihtimal var.

Ancak, bu VPN’lerden herhangi birini kullanırken istediğiniz öğeyi veya derileri alamadığınız için hayal kırıklığına uğramayın. Temel özellikleri daha hızlı sunucu (daha iyi ping hızı anlamına gelir), daha yüksek güvenlik ve konumunuz veya bölgenizle sınırlı olan global sunucuların erişilebilirliğini içerir.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg 2020 hile ve pubg android hile hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. Hocam telefonda da bu aktif oluyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.