GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN İNCELEMELERİ / PUBG Mobile UC Hilesi 2020

PUBG Mobile UC Hilesi 2020

Sponsor Reklam

Tüm dünyayı kasıp kavuran Pubg Mobile oyunun detayları ile karşınızdayız. 2020 yılı itibariyle PUBG MOBILE oyunun detaylarını incelemek istediğimiz sizlere şu konular hakkında bilgiler verebiliriz. Öncelikle bu yazımızı okumadan oyun içerisinde bu detaylara bakmadan geçmeyiniz.

Hile kullanmak gerçek anlamda suçtur. Oyun içerisinde hile kullanmak yerine oyuna adapte olarak başarıya ulaşmak gerçek başarı hikayesi olur.

PUBG Mobile UC

Bildiğiniz üzere PUBG oyunu çevrim içi oyunlar kategorisinde ilk sıralarda yer alan bir savaş oyunudur. PUBG oyuncular için vazgeçilmez bir unsurdur. PUBG Mobile, çok oyunculu bir çevrimiçi aksiyonu oyunu olarak da tanımlayabiliriz. Oyun içerisinde pek çok detay bulunmaktadır. Örneğin duvar hunilerinin kullanılması, bir oyuncunun düşmanları, eşyaları, tedarik damlalarını, arabaları ve diğer önemli oyun nesnelerini duvarlardan görmesini sağlar. Bu da oyunca ek avantaj sağlamaktadır.

Sponsor Reklamlar

Mobil cihazlardan da oynanan oyun wallhack modifiye APK veya iOS modu da eklendi. Bu da oyun içerisinde stemcisi kodunun varsayılan olarak düşmanları ve öğeleri gösterecek şekilde değiştirildiği anlamına gelmektedir. İlk saldırıyı nereye bileceğiniz için hayatta kalma oranınız çok artacak ve böylece haritanızdan sonraki adımı kolaylıkla görebileceksiniz.

Neden gerekli

PUBG Mobile için Aimbot Hacks Otomatik hedefleme modları ve uygulamaları sizi otomatik olarak hedefleyen botlardır. Size basit gelebilir. Fakat PUBG Mobile’ın en karmaşık ve güçlü istismarlarından biridir.

Program sayesinde otomatik hile standart oyun desteği sağlanacak ve diğer modların oyunları hedeflemek için kendi komut dosyalarını oluşturmasına yardımcı olacaktır. Böylece daha fazlasını yapmak üzere modellenecektir. Bu tip uygulamaları mobil saldırı robotlarının PUBG’ye karşı kullanılmasını öneriyoruz. Çünkü diğer hack’leri veya modları kullandığınızdan daha fazla yasaklanma riski vardır. (ban)

Buradan gerekli incelemeyi yapabilirsiniz.
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan En İyi Bilgisayar Oyunları Listesi 2019 başlıklı makalemizde 2019 da çıkacak oyunlar, 2019 oyun listesi ve 2019 yeni çıkacak oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.