GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / PUBG Mobile İndirilemiyor Hatası (Error Code 495)

PUBG Mobile İndirilemiyor Hatası (Error Code 495)

Sponsor Reklam

Birçok kullanıcı Play Store’dan PUBG Mobile‘i İndirirken Problemle karşılaştıklarını bildirdi. Hata “Hata 495”. Tam Hata metni “Google Play Store, Hata 495 Nedeniyle İndirilemedi” diyor. Bu makalede, özellikle PUBG Mobile için bu hatadan bahsediyoruz. Size bu hatanın nedenini ve çözümünü açıklayacağız.

Birkaç dakika içinde PUBG Mobile oynuyor olabilirsiniz. Tam olarak burada anlattığımız yöntemleri uygulamanız gerekiyor.

PUBG Mobile İndirme Hatası – “Error 495” Play Store

Bazı PUBG Mobil Kullanıcıları Uygulamayı İndirirken veya Güncellerken 495 hatasıyla karşılaşıyor.

Bu hatanın nedenleri şunlar olabilir: Kararsız WiFi Bağlantısı – WiFi Bağlantınız kararlı değilse, bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Kararlı bir ağa bağlı olduğunuzdan emin olun (örn. Hız sık sık yükselip alçalmıyor)

Google Play Sunucularına Bağlantı Zaman Aşımına Uğradı : İndirme işlemi sırasında, bağlantı zaman aşımına uğrarsa, bu hatayla karşılaşırsınız. Basit bir ifadeyle, ağınız Google Play Sunucularına bağlanamıyorsa, bu gerçekleşir.

Bu iki yaygın nedenin dışında, eşitleme başarısızlığı da bunun nedeni olabilir.

Bu nedenle, PUBG Download Error 495 hakkında konuşmak, yukarıda listelenen sorunlar nedeniyle bu sorunla karşılaşmanız olasıdır. Değilse, Hala paylaşacağım düzeltme, bundan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Şimdi PUBG Mobile’daki 495 Hatası düzeltmeyi öğrenelim.

PUBG Mobile Hatası 495’i Onarma

Yöntem 1: Büyük olasılıkla işe yarayacak

Sponsor Reklamlar

  • Android Cihazınızda, “Ayarlar” >> “Uygulamalar” >> “Google Play Store” a gidin.
  • Uygulamalar Bölümünde “Google Play Store” a tıkladığınızda, “Zorla Durdur”, “Güncellemeleri Kaldır”, “Devre Dışı Bırak”, “Verileri Temizle”, “Önbelleği Temizle” gibi çeşitli seçenekler bulacaksınız.
  • “Verileri Temizle” ve “Önbelleği Temizle” ye dokunmanız gerekir. Bundan Sonra Depolama ve Önbellekte “0 KB” gördüğünüzden emin olun
  • Şimdi, Google Play Store’u tekrar açın ve “PUBG Mobile” uygulamasını indirmeyi deneyin.
  • En Muhtemelen, Hata şimdi çözülecek. değilse, Yine Uygulamalar Bölümünde “Play Store” a gidin ve “Güncellemeleri Kaldır” a dokunun ve PUBG Mobile’i Yeniden İndirmeyi deneyin

Yöntem 2: Yöntem 1 işe yaramazsa

  • İlk Yöntem Sizin İçin Çalışmıyorsa (Bu çok nadir görülür), şu Adımları İzlemeniz gerekir:
  • Android Cihazınızda “Ayarlar” >> “Hesaplar” >> “Google” a gidin. Google hesabınızı buradan kaldırmanız gerekir
  • Yine Aynı Ayarlar Sayfasına gidin ancak bu sefer Google Hesabınızı eklemeniz gerekir
  • Telefonunuzu yeniden başlatın, Şartlar ve Koşulları Kabul Et ve Beğeninize göre Google Ayarları üzerinde değişiklik yapın.
  • Şimdi, Play Store’u açın ve “PUBG Mobile” uygulamasını kurmayı deneyin.

PUBG Mobile Hatası 495’in Yöntem 1 ile sabitleneceğinden eminim (değilse, Kesinlikle Yöntem 2 ile). Uygulama İndirildikten ve Yüklendikten Sonra, Hata Yapmadan Kolayca Kullanabilirsiniz.

Yorumlar bölümünde görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg 2020 hile ve pubg android hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.