GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Pubg Mobile Hile – Pubg Hile 2019 (%100 Çalışan Hileler )

Pubg Mobile Hile – Pubg Hile 2019 (%100 Çalışan Hileler )

Sponsor Reklam

Pubg mobile hile, pubg hile 2019, pubg hile, pubg mobile hile 2019, pubg mobile hile 2019 telefon nasıl yapılır ? konusunda son zamanlarda artan hile kullanımı ile oyuncular artık hile arayışına girmiştir. Binlerce internet sitesinde yayınlanan çeşitli konular ve yazılarda anlatılan hileler vardır. Bizde sizlere bu yazımızda pubg severler için pubg mobile hile 2019 konusunda bilgiler vereceğiz. Son yılların en çok oynanan oyunlardan biri olan pubg mobile artık, büyük küçük, bayan erkek demeden hemen hemen herkesin oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. Milyonlarca oyun severi bir arada buluşturan oyun yeni güncellemeler ve yeni oyuncu modları ile daha da güzel bir hal almaktadır.

Merhabalar değerli takipçilerimiz ; Pubg Mobile Hile – 2019 Pubg Hilesiyle konusuyla yine sizlere sezonun en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan ve artık dünyada milyonların buluşma noktası haline gelen pubg oyunu sizlere sizlere yeniden çeşitli hileler sunacağız. Meraklı oyuncularımızdan gelen yoğun sorular üzerine sizlere kısa zamanda oyun için çeşitli hileler sunarak sizlerin oyunda artık düşmanlarınızdan bir adım önde olmasını sağlamak ve daha keyifli anlar geçirmenizde yardımcı olmaya çalışacağız.

pubg hile
pubg hile

Son yılların en çok hasılat yapan oyunlarından bir tanesi pubg mobile artık dünyanın her yerinden oyuncuların katılımıyla geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bilgisayar ve telefon ile oynanan bu oyundan artık arkadaş gruplarının kendi araların ekipler oluşturarak savaşmaları ve çeşitli taktikler uygulayarak oyunu zevkli hale getirmektedir.

Oyuncular tarafından merak edilen pugb mobile güncel çalışan hileleri konusunda sitemizde sizlere daha önce çeşitli hile ve yöntemler sunduk. Oyuncularımızdan gelen yoğun talep üzerine yine sitemizde sizlere pubg oyun hilesi aktarmaya devam edeceğiz. Yalnız kullanacağız hileler kendi sorumluluğunuz olduğu için sitemiz ve ekip arkadaşlarımızı herhangi bir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Sorumluluk tamamen kendinize aittir.

Aşağıda yer alan hile kodlarını aktif hale getirmek için sizlere kod dosyalarını ve uygulamalarını indirerek gerekli hile kodlarını aktif etmek için kullanacaksınız. Mutlaka yazıları okuyarak ve dikkatli bir şekilde uygulayarak aktif edin.

WallHack Snap 625
WallHack Snap 626
WallHack Snap 660
WallHack Snap 835
Beyaz
Siyah
Kırmızı
Sarı
Yeşil
Yeşil Mavi
Gökkuşağı


BEKLEME ALANINDA (Orta Hızlı Koşma,Çimenleri Kaldır)
YERE İNİNCE (Anten)LAH ALINCA (Sekmeme,Namlu İşareti Sabitleme)
Aimbot BANLANMASKİ VAR
Sekmeme BANLANMASKİ VAR
Anten
Extra Hızlı Koşma
Yüksek Hızlı Koşma
Orta Hızlı Koşma
Asansör 1 Aç
Asansör 1 Kapat
Asansör 2 Aç
Asansör 2 Kapat
Kafadan Vurma
Namlu İşareti Sabitleme
Çimenleri Kaldır
Ağaçları Ve Çimenleri Kaldır 1
Ağaçları Ve Çimenleri Kaldır 2
Görünümü Düzelt
Uçan Adam
Geniş Açı
Siyah Gökyüzü
4X Yakınlaştır
4X Yakınlaştırmayı Kapat
8X Yakınlaştır
8X Yakınlaştırmayı Kapat
M416 Hızlı Ateş Etme
SCAR-L Hızlı Ateş Etme
AKM Hızlı Ateş Etme
Jeep'i Hızlandır
Jeep'i Suda Götür

PUBG HİLE – PUBG MOBİLE HİLE – PUBG HİLE 2019

PUBG hile , oyuncular için ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana bir sorun oldu: Amaçlardan hedef radarlara, bilgisayar korsanları, PUBG lider tarlaların tepesine kadar görmek, çimenleri ortadan kaldırmak, silah geri tepmesini engellemek gibi farklı hileler ile yollar kıvrımlarını düzeltmek , giderek daha karmaşık yolları kısaltmak ve haksız yere öldürülmek en sinir bozucu duygulardan biri oldu.  Geliştirici PUBG mobile hile yasaklamakta aktif olarak çalışmakta, tek bir ayda milyonlarca oyuncuyu yakalamakta ve engellemektedir. Ayrıca profesyonel oyuncular bile net olarak hile kullanımdan yakalanmıştır. Peki PUBG hileleri nasıl çalışıyor? Bilgisayar korsanları hangi araçları kullanıyor? Ve oyundan şüphelendiğinde birini nasıl rapor edebilirsin? Öğrenmek için okumaya devam edin. PUBG hile 2019  söz konusu olduğunda, oldukça yaygın olan iki tür pubg hack vardır, hedefleri kesmek ve hız kesmek. Her ikisi de oldukça açıklayıcıdır, biri sizi harita etrafında hızlı bir şekilde hızlandırır, diğeri ise otomatik olarak mermilerinizin her zaman bir rakibe yönelmesini sağlar. Öyleyse, genellikle açık olmayan çok daha ince hileler var.

Sponsor Reklamlar

PUBG hileleri açma ile oyunda artık hedefleri ve saldırıları muhtemelen en kolay şekilde öldürecek ve sizlere bölüm birincisi olacaksınız. Bir oyuncunun amacını kontrol edecek ve otomatik olarak rakiplerine doğru hedef alacaklar. Bu çeşitli şekillerde kötüye kullanılabilir. En açık olanı, ateşledikleri başka bir oyuncuya doğru bir bakış açısı olan her merminin vuracağı ve diğer oyuncuların neden gülünç harita harita vuruşlarına varabileceklerinin açıklaması.  Bazı hedef kesmek de otomatik ateş ekleyecektir, bu yüzden eğer duvar kesmek rakibinin önünde engelsiz bir vuruş olduğunu tespit ederse, otomatik olarak ateşlenecektir. Bu temelde bir otomatik kazanma kesmesidir, hatta bu kesmeyi yapan birine yaklaştıysanız büyük olasılıkla öleceksiniz. Neyse ki, bu çoğu zaman ölüm tekrarlamanızda inanılmaz derecede açık olacaktır, bu nedenle bu rapor düğmesine basıp dolandırıcı paketleme gönderebilirsiniz.

PUBG Mobil hile
PUBG Mobil hile

Pubg mobile hile arasında yer alan en çok kullanılan hilelerden bir taneesi olan otomatik hedefleme ve nişan yazılımının kullanımı, şüphesiz Playerunknowns Battlegrounds’da şu anda kullanılabilecek en güçlü hilelerden biridir. Oyuncular, bir tuşa veya fareye otomatik olarak nişan alma tuşunu bağlar ve görüş hattındaki tüm düşmanları otomatik olarak hedefleyen fonksiyonunu kilitler. İkili veya grup halinde oynuyorsanız, grup üyeleri bu işlevi tetiklemeyecektir. Daha sonra otomatik olarak çekim yapacak bir tetikleme botu ayarlanabilir ya da kendiniz vurmayı seçebilirsiniz. Amaçlar, özellikle KYB Savaş Alanlarında dövüş kazanmak ve oyuncuları öldürmek konusunda inanılmaz derecede güçlü olmakla birlikte, PvP etkinliklerinin çoğu orta veya uzun menzillerde gerçekleştiğinden, otomatik hedefleme araçları diğer oyuncular tarafından farkedilir ve bildirilir. Bu yüzden pubg mobile hile 2019 kullanmanız ve indirmeniz önerilir. Hedeflemenizi dışarıdan daha doğal görünmesi için seçeneklere sahip kaliteli bir yazılım. Battleground pubg aimbot yazılımı size kolay kazançlar elde etmede harika olsa da, oyundan çıkacak yeteneklerin çoğunu da alır ve bir maçı kazanmanın daha az kazançlı hissettirmesini sağlar.

Pubg Hile – Pubg Mobile Hile – Pubg Hile Android – Pubg  Hile İos

Pubg hile ile sizlerde artık ister pubg mobilde , ister pc çok farklı metodları ile sizler de kolayca düşmanlarınızı öldürecek ve başarıya ulaşacaksınız. Önceki yazılarımızda sizlere aktardığımız ve sunduğumuz pubg hileleri arasında aimbot, esp, hacking, auto aiming konusunda sizlere bilgi vermiştik. Aralarında profesyonel oyuncularında olduğu hile kullanımı ile sizlere artık oyunlarınızda yeni bir renk katarak farklı bir oynanış modu sergileyeceksiniz. İşte sitemizde sizlere sunacağımız farklı hileler ile sizlerde arkadaşlarınız arasında daha çabuk fark edilecek ve daha kısa sürede sizler de birincilik için mücadele edeceksiniz.  İlerleyen dönemlere sizlere daha farklı pubg hile sunarak oyuncularımıza adete kendi modded sunucularınızı, herhangi bir kontrol ve engeller olmadan barındırmak mümkün olacak. Bu da görünmezlik, ışınlanma, tanrı modları ve eşya çoğaltma gibi çok güçlü hileler yapacaktır. Şimdilik, eşya çoğaltma hileleri, takılma ve tanrı modunda yararlanmalar hiç mümkün olmadıkça oldukça hızlı bir şekilde düzeltilecektir. Duping’in, özellikle oyun sunucuları geciktiğinde, diğer benzer hayatta kalma atıcılarında olduğu gibi bir olasılık olması muhtemeldir.  Sizlere sunduğumuz hilelerin hiçbir bağlayıcı bir özelliği olmamakla birlikte tüm sorumluluk ve yükümlülük oyuncuya ait olacaktır. Ayrıca pubg mobile hilelerin sadece deneme amaçlı olduğunu belirtmek ve test için kullanımlarınına izin verilmektedir. Sizler de kendi bilgisayarınızına hileleri kurarak son derece dikkatli olmanızı ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunuzu unutmayın. Pubg mobile hile ile başka bir deyişle, oyunda iyi (veya hile) olmadan sınırsız veya eklenmiş Battleground Points (BP), skins, Pioneer Crate veya diğer hediyeler elde etmek mümkün değildir. Ayrıca oyunun çevrimiçi niteliği nedeniyle, PUBG sınırsız sağlık, para, bedava yağma kasaları, derileri, cephane, eşya kesmek vb. Maalesef şu anda mümkün olanın alanında değiller. İşte sizlere sunduğumuz hilelerin çeşitli özelliklerinden bahsedecek olursak farklı bir yöntem ile sizlere oyuncular ile daha kolay etkileşime geçmek ve fark yaratmak için sizlere fırsatlar sunuyor.

pubg hile
pubg hile

– Çimleri Gizle
– Ağaçları Gizle / Çimleri V1
-Gizle – Ağaçları Gizle / Çimleri V2 Gizle
– Gövde Rengi Beyaz V1
– Hız Hileleri
– Geri Tepme Yok [SABİT] – Silah Geri Tepme Yok – > Ateş ederken, silahınızda herhangi bir geri tepme olmaz, bu nedenle amacınız daha kesindir. Kırmızı Nokta, Holografik, 2x, 4x, 8x ve diğer tüm görülecek yerler ve kapsamlarla çalışır. Süper yakın ve uzun mesafelerde kullanışlıdır. Otomatik Tüfekler ile test edilmiş ve iyi çalışıyor.

Host 1

Host VPN apk

BossVİP

BURAYA TIKLAYIN veya aşağıya tıklayın

PUBG HİLE – PUBG MOBİLE HİLE 2019 İNDİR EMÜLATÖR DOWNLOAD İOS EMÜLATÖR DOWNLOAD ANDROİD EMÜLATÖR DOWNLOAD

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

465 Yorumlar

 1. merhaba hocam son yüklemeyi yaparken hep hata alıyorum

  /Zdı20ewlgfkm / Bossvıp_v2’ye erişim izniniz yok.lua.html bu sunucuda.

  Ayrıca, bir 403 yasak isteği işlemek için bir ErrorDocument kullanmaya çalışırken hata oluştu.

  ne yapmak lazım düzelmesi için?

 2. Kardes reklamdan linke ulasamiyorum android icin olana bana atarmisin burdan indirme linkini

 3. Hocam telefon Android için sırasıyla detaylıca anlatirmisin önce hangisini kuruyoruz nasıl yapıyoruz biraz daha açık olur musun

 4. Kardeşim selamun aleyküm İOS’ta oluyor mu bu hile telefona dosyaları indirdim fakat boş beyaz dosya gibi gözüküyor nasıl yapıyoruz yardımcı olur musun

 5. selam, tüm dosyaları indirdim fakat host,vpn,bossvip dosyalarını bir türlü kuramıyorum. aç dediğimde birlikte aç yapıyor saçma sapan programları gösteriyor. import yapın deniliyor nasıl yapılıyor bi yardım edin.

 6. emeğine sağlık kardeşim indirip deneme yapacağım

 7. Dırek emulator yazanı ındırdım ama hıle aktıf olmadı ?

 8. dosyaları indirdim fakat kurulum yaparken hata verdi yardımcı olurmusun

 9. Hocam selamın aleykum ben pc emulatoru ındırdım 3 dosyayıda ındırdım dosyalar acılmıyor? import etmek nedemek nasıl yapılır arastırdım bulamadım, o ındırdıgım 3 dosyayı emulatorun ve oyunun kurulu oldugu dosyaya dırek kopyala yapıstır yaptım oyuna gırıs yaptım hile aktıif olmadı? rica etsem kurulumunu detaylı bır sekılde acıklarmısınız? tamam emulatoru ındırdık dıger 3 dosyayıda ındırdık ama nasıl import edıyoruz yorumların hepsınıde okudum bır cok kullanıcı bunu yapamamıs burada takılmıs?

  • hocam dosyaları indirdikten sonra kurulum yapacaksın daha sonra emülatörden uygun olanı da indirip kurulum yapacaksın dosyaları açtıktan sonra emülatörden dosya aç (import) deyip dosya yolunu göstereceksin

   • Orkun’un bahsettiği yöntemi önceden bende yaptım, dosyalar indikten sonra tıkladığımızda yada aç dediğimizde herhangi bir kurulum yapmıyor. buna istinaden farklı dosya stilinde açıyor. ayrıca sayın ADMİN emülatör kısa yolunu sağ tıklayıp dosya konumunda aç yapıp bu diğer 3 dosyayıda bıraya sürükleyip bırakmamıza rağmen genede bilgisayarı aç kapat yapıp programı çalıştırdığımızda açılmıyor. yani BEN bu işi beceremiyorum, kısa bir video linki koysan herşey bitecek 🙂 sıkıntı bu. saygılar.

   • hocam arka planda çalışan virüs programını devre dışı bırakın

 10. Apk yükleme başarısız: GUEST_NOT_READY_YET

  HEPSİNİ YÜKLEDİM AMA BU HATAYI ALIYORUM

 11. patron host; gamink vpn; bossvip indirdim hatta emülatör fakat ilk üç dosyada birlikte aç diyor direk kuruluma geçmiyor. emülatör kurulum yaptı oda yüklemedi öylecene kaldı

 12. Arkadaşlar lütfen biriniz yardımcı olsun bütün linkleri indirdim uygulamayı da indirdim bu indirdiğim dosyaları nasıl uygulamanın içine atıyoruz yardımcı olurmusunuz lütfen

 13. Ben hepsini indirdim şimdi ne yapmam lazım

 14. kodu nasıl aktif edeceğim

 15. Üstadım dosyalar arasında açılmayanlar var ve anlatım yok yardımcı olur musunuz

 16. Emeğine sağlık kardeşim çok saol iyiki böyle siteler var yardımcı oluyor bize

 17. İnmiyor dosyalar…

 18. DOSTUM android emulatoru indirdim diğer 3 dosyayıda indirdim bunları emulator e kurulumunu nasıl yapacağız dosyanın bulunduğu konuma 3 dosyayı attım aktif olmadı nasıl bi yol izleyeceğiz yardımcı olurmusunuz

 19. Hocam hepsini indiriyorum fakat kurulum olmuyor veya indirip oyunumu tekrar kurmam gerekiyor yardimci oluemusunuz cok tesekkurler

 20. Hiç birşey indirilmiyor indiren varsa telefon bırakalım haberleşelimm

 21. Bİ BEN Mİ YAPAMIYORUM İNDİRDİGİM EMİLATORUN İÇİNEMİ ATACAGIM 3 DOSYAYI VE BEN KURULUMU BEKLEYIP OYUNA GIRINCE HILE ÇALIŞMIYOR PC Yİ YENİLESEM BİLE

 22. Nasil yapiyoz bu hileyi

 23. Hocam telefon icin nasil yapicaz tam detayli anlatirmisin oppo ax7 cihaz

 24. Emeğine sağlık kardeşim uzun zamandır hile kullanmadım bu sefer indirip kuracağım bakalım

 25. Hocam host 1 ve Host apk dosyaları inmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

 26. ceptelefonuna hileyi kurmamız için videolu anlatım olsaydı keşke

 27. Merhabalar hocam hepsini indirdim fakat kurulum nasil yapicam android emulator indirdim fakat acilmiyor neyi neye nasil kurulum yapicam veya oyunumu tekrar kurcam

  • dosyaları indirip kurulum yapın hocam, daha sonra emülaötürü indirip kurulum yapın, ilk başta inen dosyaları emülatör içine import edeceksiniz

 28. merhaba dosyları hepsini indirdim kurulum yapıp oyunu girince aktiff ettim ilk defa hileyi oynucamm bakalım nasıl olacak

 29. Host 1

  Host VPN apk

  BossVİP
  Bunların hiç birini indiremiyorum bana yardımcı ol lütfen telefpnum iphone 6s nerde yanlış yapıyorım

  • hocam linklere tıklayıp açılan sayfada sağ üstte reklamı geç diyerek indirme alanı gelecektir oradan indirme yapacaksın

   • Kardesim ben de olmuyo ücünüde ilk ikisi iniyo ama boş dosya gibi bişe oluyo tekrar açılmıyor üçünci hiç inmiyor telefonla alakalı mı yandex tarayıcıdan mı indirmem gerekiyo telefon iphon die mi olmuyo ben mi yanlış yapıyorum

   • linkler yenilendi hocam tekrar dene

  • Linkleri indirdim Android nasıl emilatörün içine atıcam instagram muhammedyelegen lütfen yardım edin

 30. hocam nerden indiriyoruz link

 31. elümönator indirdim ve kurulumları yaptım hocam yeni oyuna girince hile ekranı geldi tuşlar nasıl olacak

 32. admin ben emulator ındırdım ondan sonra dırek actım olmadı orda yazan host host vpn apk bossvıp bunların hepsınıde ındırcekmıyım detaylı bı bılgı verırmısın yapamadım ben galıba

 33. hepiniz sahtekar hırsızsınız adam gibi oynamadıgınız için hileye başvuruyorsunuz allah topunuzun belasını v…

 34. abi dosyaları indirdim emülatörüde indirdim içine attım p c yi yeniledim genede olmuyor anlayamadım bi türlü ya

 35. abi dosyaları indirim kurulum yaptım cok sevındim saol

 36. Hocam linkler yenilendimi daha önceden denediğimde hileyi indirememiştim sürekli başka sayfalara atıyordu

 37. kadir Çayıroğlu

  hocam merhaba emilatore lınklerı ındırıyorum ama dont fıle hatası verıyor bır turlu kurmuyor calıstıramadım ben yardımcı olurmusunuz

 38. Hocam tlf için hangisini kullanmamız gerek samsung galaxy S8+ yardımcı olursan sevinirim teşekürler

 39. Hocam kusura bakma rahatsız eetim ama pc için nasıl yapıcam hileyi

 40. Lİnklerden biri çalışmıyor reiss bakarmısın

 41. abi programları indirdim nasıl etkinleştircem

 42. Dosyaları indirdim vpn yi kurdum ne yapmam lzm

 43. dosyalar indirdim kurulum yaptım reis fakat hile aktif edemedim yardımın gerek

 44. Ada ben linklerini hiçbirini göremedim de üstüne bir şey de benim bir sayfaya göndermedi yardımcı olun lütfen

 45. Reis ben indiremedim 3 taneyi indirdin dedi ama olmuyor cozersen sevinirim 😏😏

 46. Merhaba hayırlı akşamlar indirme ve yükleme için detaylı anlatabilecek biri var mı acaba ???

 47. kardeşim 3 dosyayaı nasıl ındırcez anlamadım relam verıyor v. hata vetrıyor pce ındırcem

 48. emeğine sağlık hocam uzun zamandor hileyi arıyordum saol, bütük kurulumları yaptım aktif oldu

 49. hocam dosyaları google drive yüklermisniz dosyalar yok bi türlü indirmedim

 50. hangi dosyaları indirecez biri yardım etsinn acill

 51. VPN yi kurdum üç dosyayı indirdim dosyaları nasıl içine import ediyoruz birisi detaylı açıklıya bilirmi lütfen

 52. hocam pubg hile dosyalarını import ederken hata aldım yardımmmm

 53. İndirme limiti aşıldı sorunu yaşıyorum yardım edermisiniz

 54. abi hilenin linki nerde bulamadım

 55. Kardeşim pubg mobile hile indirim fakat error dedi nasıl çözeceğiz

 56. pubg hayranı bir bayan olarak bende hileyi denemek istiyorum dosyaları indirdim pc den oynamak içinde pubg hile aktif etmek için emülaötürü kurup dosyaları ekledim doğrumu yaptım acaba yardımcı olurmusunuz

 57. Hocam ben bunu android telefonumda oynayacam pubg mobile hile telefon için geçerlidir değilmi

 58. pubg hileyi telefona yüklemek için yazıda yer alan bütün dosyaları indirdim fakat kurulum esnasında error code 0xc004f074 hatası aldım lütfen yardım edin hocam

 59. merhabalar başkan dosyaları indirip kurulum yaptım, emeğine sağlık saol

 60. pubg hile android indirdim kurulum yaparken hata verdi yardımmmm

 61. Reis bütün her şeyi halletim indirdim ama emilatörü indiremedim kaldım burada

 62. Hocam bu 3 dosyayıda indirip kurdum saol 🙂

 63. linklerde sorun var reis indirmiyor

 64. nerye indircez dosyayı kardesımm

 65. Hileyi ilk defa oynayacam

 66. dosyaları indirip kurucam fakat hata verdi reis ne yapıcam

  • hata nedir hocam detaylı yazarsan yardımcı olayım

   • Hocam video cekerek yapsanız daha iyi olur cunku hiç bisi anlamadm eer hile yapabilseydim abone olacaktım ama ne indirecem bilmiyom busuru sey cikiyo

   • kardeşim linklere tıkladıktan sonra açılan sayfadan sağ üstte reklamı geç diyerek indirme sayfasına geleceksim ister yandex diske kaydet ister direk indir daha sonra kurulumları yapacaksınız

 67. dosyalari dedigin gibi indirdim androide kurmak için emülatörüde yükledim dosyaları import ettim sorunsuz çalıştı saol başkan

 68. reis dosyaları yüklerkenn 0000007x090tc2 hatası verdi sorun nedir

 69. İos telefonumda öncelikle dosyaları indirdim yandex kaydeti
  2. İndirdim telefon dowlonnd klosöre taşıdı
  3.indirme calıştım fakat indirme icin girdim link indirme yapamadım.
  Telefon iphone 7

  Yardımınızı bekliyorum..

 70. hocam kolay gelsın bütün dosyaları ındırdım sızın emılatoru ındırdım actım oyunu aktif hale geldi

 71. 3 dosyayı da indirdim daha sonra emülatör içine import ettim çalıştı kardeşim, oyunu girince otomatik aktif oldu

 72. Dosyaları indirdim fakat kurulum yapamadım hocam yardımcı edemisiniz ?

 73. Kardeşimm bayadır arıyordum hile çalışan sonunda buldumm eline sağlık kardeşim

 74. pubg android hile nasıl yapıcaz hocam

 75. yandexten dosyaları indirirken hata aldım hocam linkleri yenile

 76. bir dosyada sorun var hocam host 1 indirme yapmadı bilgine

 77. PC için hepsini indirdim 3 tane bide emilatörü indirdim ve onu yükledim çalıştı oyuna girince aktif oldu

 78. kardeşim selam

  Host 1

  Host VPN apk

  BossVİP

  bunları indirdim zaten emülatör yüklü önceden import ettim yeniden başlat dedi bilgisayar sonra oyuna girince hileler aktif hale geldi

  dostumm çokk saol

 79. 3 dosyanın hepsini indirdim kurulum yaptım aktif oldu

 80. linkleri indirip yükleme yaptım reis saol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.