Pazartesi , 11 Aralık 2023
Anasayfa / HABERLER / Pubg Mobile Hile – Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler )

Pubg Mobile Hile – Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler )

Sponsor Reklamlar
300x250

Pubg mobile hile, pubg hile 2020, pubg hile, pubg mobile hile 2020, pubg mobile hile 2020 telefon nasıl yapılır ? konusunda son zamanlarda artan hile kullanımı ile oyuncular artık hile arayışına girmiştir. Binlerce internet sitesinde yayınlanan çeşitli konular ve yazılarda anlatılan hileler vardır. Bizde sizlere bu yazımızda pubg severler için pubg mobile hile 2020 konusunda bilgiler vereceğiz. Son yılların en çok oynanan oyunlardan biri olan pubg mobile artık, büyük küçük, bayan erkek demeden hemen hemen herkesin oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. Milyonlarca oyun severi bir arada buluşturan oyun yeni güncellemeler ve yeni oyuncu modları ile daha da güzel bir hal almaktadır.

Merhabalar değerli takipçilerimiz ; Pubg Mobile Hile – Pubg Hilesiyle konusuyla yine sizlere sezonun en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan ve artık dünyada milyonların buluşma noktası haline gelen pubg oyunu sizlere sizlere yeniden çeşitli hileler sunacağız. Meraklı oyuncularımızdan gelen yoğun sorular üzerine sizlere kısa zamanda oyun için çeşitli hileler sunarak sizlerin oyunda artık düşmanlarınızdan bir adım önde olmasını sağlamak ve daha keyifli anlar geçirmenizde yardımcı olmaya çalışacağız.

Son yılların en çok hasılat yapan oyunlarından bir tanesi pubg mobile artık dünyanın her yerinden oyuncuların katılımıyla geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bilgisayar ve telefon ile oynanan bu oyundan artık arkadaş gruplarının kendi araların ekipler oluşturarak savaşmaları ve çeşitli taktikler uygulayarak oyunu zevkli hale getirmektedir.

Oyuncular tarafından merak edilen pugb mobile güncel çalışan hileleri konusunda sitemizde sizlere daha önce çeşitli hile ve yöntemler sunduk. Oyuncularımızdan gelen yoğun talep üzerine yine sitemizde sizlere pubg oyun hilesi aktarmaya devam edeceğiz. Yalnız kullanacağız hileler kendi sorumluluğunuz olduğu için sitemiz ve ekip arkadaşlarımızı herhangi bir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Sorumluluk tamamen kendinize aittir.

Aşağıda yer alan hile kodlarını aktif hale getirmek için sizlere kod dosyalarını ve uygulamalarını indirerek gerekli hile kodlarını aktif etmek için kullanacaksınız. Mutlaka yazıları okuyarak ve dikkatli bir şekilde uygulayarak aktif edin.

WallHack Snap 625
WallHack Snap 626
WallHack Snap 660
WallHack Snap 835
Beyaz
Siyah
Kırmızı
Sarı
Yeşil
Yeşil Mavi
Gökkuşağı


BEKLEME ALANINDA (Orta Hızlı Koşma,Çimenleri Kaldır)
YERE İNİNCE (Anten)LAH ALINCA (Sekmeme,Namlu İşareti Sabitleme)
Aimbot BANLANMASKİ VAR
Sekmeme BANLANMASKİ VAR
Anten
Extra Hızlı Koşma
Yüksek Hızlı Koşma
Orta Hızlı Koşma
Asansör 1 Aç
Asansör 1 Kapat
Asansör 2 Aç
Asansör 2 Kapat
Kafadan Vurma
Namlu İşareti Sabitleme
Çimenleri Kaldır
Ağaçları Ve Çimenleri Kaldır 1
Ağaçları Ve Çimenleri Kaldır 2
Görünümü Düzelt
Uçan Adam
Geniş Açı
Siyah Gökyüzü
4X Yakınlaştır
4X Yakınlaştırmayı Kapat
8X Yakınlaştır
8X Yakınlaştırmayı Kapat
M416 Hızlı Ateş Etme
SCAR-L Hızlı Ateş Etme
AKM Hızlı Ateş Etme
Jeep'i Hızlandır
Jeep'i Suda Götür

PUBG HİLE – PUBG MOBİLE HİLE – PUBG HİLE

PUBG hile , oyuncular için ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana bir sorun oldu: Amaçlardan hedef radarlara, bilgisayar korsanları, PUBG lider tarlaların tepesine kadar görmek, çimenleri ortadan kaldırmak, silah geri tepmesini engellemek gibi farklı hileler ile yollar kıvrımlarını düzeltmek , giderek daha karmaşık yolları kısaltmak ve haksız yere öldürülmek en sinir bozucu duygulardan biri oldu.  Geliştirici PUBG mobile hile yasaklamakta aktif olarak çalışmakta, tek bir ayda milyonlarca oyuncuyu yakalamakta ve engellemektedir. Ayrıca profesyonel oyuncular bile net olarak hile kullanımdan yakalanmıştır. Peki PUBG hileleri nasıl çalışıyor? Bilgisayar korsanları hangi araçları kullanıyor? Ve oyundan şüphelendiğinde birini nasıl rapor edebilirsin? Öğrenmek için okumaya devam edin. PUBG hile söz konusu olduğunda, oldukça yaygın olan iki tür pubg hack vardır, hedefleri kesmek ve hız kesmek. Her ikisi de oldukça açıklayıcıdır, biri sizi harita etrafında hızlı bir şekilde hızlandırır, diğeri ise otomatik olarak mermilerinizin her zaman bir rakibe yönelmesini sağlar. Öyleyse, genellikle açık olmayan çok daha ince hileler var.

PUBG hileleri açma ile oyunda artık hedefleri ve saldırıları muhtemelen en kolay şekilde öldürecek ve sizlere bölüm birincisi olacaksınız. Bir oyuncunun amacını kontrol edecek ve otomatik olarak rakiplerine doğru hedef alacaklar. Bu çeşitli şekillerde kötüye kullanılabilir. En açık olanı, ateşledikleri başka bir oyuncuya doğru bir bakış açısı olan her merminin vuracağı ve diğer oyuncuların neden gülünç harita harita vuruşlarına varabileceklerinin açıklaması.  Bazı hedef kesmek de otomatik ateş ekleyecektir, bu yüzden eğer duvar kesmek rakibinin önünde engelsiz bir vuruş olduğunu tespit ederse, otomatik olarak ateşlenecektir. Bu temelde bir otomatik kazanma kesmesidir, hatta bu kesmeyi yapan birine yaklaştıysanız büyük olasılıkla öleceksiniz. Neyse ki, bu çoğu zaman ölüm tekrarlamanızda inanılmaz derecede açık olacaktır, bu nedenle bu rapor düğmesine basıp dolandırıcı paketleme gönderebilirsiniz.

Pubg mobile hile arasında yer alan en çok kullanılan hilelerden bir taneesi olan otomatik hedefleme ve nişan yazılımının kullanımı, şüphesiz Playerunknowns Battlegrounds’da şu anda kullanılabilecek en güçlü hilelerden biridir. Oyuncular, bir tuşa veya fareye otomatik olarak nişan alma tuşunu bağlar ve görüş hattındaki tüm düşmanları otomatik olarak hedefleyen fonksiyonunu kilitler. İkili veya grup halinde oynuyorsanız, grup üyeleri bu işlevi tetiklemeyecektir. Daha sonra otomatik olarak çekim yapacak bir tetikleme botu ayarlanabilir ya da kendiniz vurmayı seçebilirsiniz. Amaçlar, özellikle KYB Savaş Alanlarında dövüş kazanmak ve oyuncuları öldürmek konusunda inanılmaz derecede güçlü olmakla birlikte, PvP etkinliklerinin çoğu orta veya uzun menzillerde gerçekleştiğinden, otomatik hedefleme araçları diğer oyuncular tarafından farkedilir ve bildirilir. Bu yüzden pubg mobile hile kullanmanız ve indirmeniz önerilir. Hedeflemenizi dışarıdan daha doğal görünmesi için seçeneklere sahip kaliteli bir yazılım. Battleground pubg aimbot yazılımı size kolay kazançlar elde etmede harika olsa da, oyundan çıkacak yeteneklerin çoğunu da alır ve bir maçı kazanmanın daha az kazançlı hissettirmesini sağlar.

Pubg Hile – Pubg Mobile Hile – Pubg Hile Android – Pubg  Hile İos

Pubg hile ile sizlerde artık ister pubg mobilde , ister pc çok farklı metodları ile sizler de kolayca düşmanlarınızı öldürecek ve başarıya ulaşacaksınız. Önceki yazılarımızda sizlere aktardığımız ve sunduğumuz pubg hileleri arasında aimbot, esp, hacking, auto aiming konusunda sizlere bilgi vermiştik. Aralarında profesyonel oyuncularında olduğu hile kullanımı ile sizlere artık oyunlarınızda yeni bir renk katarak farklı bir oynanış modu sergileyeceksiniz. İşte sitemizde sizlere sunacağımız farklı hileler ile sizlerde arkadaşlarınız arasında daha çabuk fark edilecek ve daha kısa sürede sizler de birincilik için mücadele edeceksiniz.  İlerleyen dönemlere sizlere daha farklı pubg hile sunarak oyuncularımıza adete kendi modded sunucularınızı, herhangi bir kontrol ve engeller olmadan barındırmak mümkün olacak. Bu da görünmezlik, ışınlanma, tanrı modları ve eşya çoğaltma gibi çok güçlü hileler yapacaktır. Şimdilik, eşya çoğaltma hileleri, takılma ve tanrı modunda yararlanmalar hiç mümkün olmadıkça oldukça hızlı bir şekilde düzeltilecektir. Duping’in, özellikle oyun sunucuları geciktiğinde, diğer benzer hayatta kalma atıcılarında olduğu gibi bir olasılık olması muhtemeldir.  Sizlere sunduğumuz hilelerin hiçbir bağlayıcı bir özelliği olmamakla birlikte tüm sorumluluk ve yükümlülük oyuncuya ait olacaktır. Ayrıca pubg mobile hilelerin sadece deneme amaçlı olduğunu belirtmek ve test için kullanımlarınına izin verilmektedir. Sizler de kendi bilgisayarınızına hileleri kurarak son derece dikkatli olmanızı ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunuzu unutmayın. Pubg mobile hile ile başka bir deyişle, oyunda iyi (veya hile) olmadan sınırsız veya eklenmiş Battleground Points (BP), skins, Pioneer Crate veya diğer hediyeler elde etmek mümkün değildir. Ayrıca oyunun çevrimiçi niteliği nedeniyle, PUBG sınırsız sağlık, para, bedava yağma kasaları, derileri, cephane, eşya kesmek vb. Maalesef şu anda mümkün olanın alanında değiller. İşte sizlere sunduğumuz hilelerin çeşitli özelliklerinden bahsedecek olursak farklı bir yöntem ile sizlere oyuncular ile daha kolay etkileşime geçmek ve fark yaratmak için sizlere fırsatlar sunuyor.

– Çimleri Gizle
– Ağaçları Gizle / Çimleri V1
-Gizle – Ağaçları Gizle / Çimleri V2 Gizle
– Gövde Rengi Beyaz V1
– Hız Hileleri
– Geri Tepme Yok [SABİT] – Silah Geri Tepme Yok – > Ateş ederken, silahınızda herhangi bir geri tepme olmaz, bu nedenle amacınız daha kesindir. Kırmızı Nokta, Holografik, 2x, 4x, 8x ve diğer tüm görülecek yerler ve kapsamlarla çalışır. Süper yakın ve uzun mesafelerde kullanışlıdır. Otomatik Tüfekler ile test edilmiş ve iyi çalışıyor.

Host 1

Host VPN apk

BossVİP

BURAYA TIKLAYIN veya aşağıya tıklayın

PUBG HİLE – PUBG MOBİLE HİLE 2020 İNDİR EMÜLATÖR DOWNLOAD İOS EMÜLATÖR DOWNLOAD ANDROİD EMÜLATÖR DOWNLOAD

 

Bir önceki yazımız olan 2020 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

523 Yorumlar

  1. Güzel oyun

  2. Super əla

  3. Ben ce güzel

  4. pubg 2021 aktif hile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir