GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / Pubg Mobile Hile İçin Öneriler (Öneriye Açıktır)

Pubg Mobile Hile İçin Öneriler (Öneriye Açıktır)

Sponsor Reklam

Merhabalar değerli oyunseverler

Pubg mobile 0.11 güncellemesi ile artık oyun daha zevkli hale geldi. Oyuncuların merakla bekledikleri pubg zombi modu da bu güncelleme ile aktif olarak kullanılmaktadır.

Son yılların en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan, hasılat rekorları kırmaya devam eden ve çıktığı andan itibaren dünyanın gözde oyunlarından bir tanesi olan pubg mobile artık bütün kullanıcılarına hitap etmektedir. Fps oyunlarının başında gelen ve artık milyonların buluşma noktası haline gelen oyunda dünyanın her yerinden oyuncu yer almaktadır. Bizde sizlere bu oyun hakkında çeşitli gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmeniz için gerekli çalışmaları yaparak sizlere bilgileri aktarıyoruz.

Pubg mobile hileleri artık oyuncular tarafından çok sık kullanılmakta ve artık neredeyse hemen hemen bütün oyuncular hile modunu aktif hale getirerek oyunda çeşitli görünümler ve güçler kazanarak oyunda daha fazla adam öldürmekte ve puan kazanmaktadır. Bizde bu yazımızda sizlerden hile için çeşitli öneriler alarak ilerleyen zamanlarda geliştirilecek olan hile yöntemleri için fikir alacağız. Siz değerli oyuncularımızdan gelecek olan fikirler ileri ki dönemler aktif bir hile olarak sizlere sunulmak üzere bu konu altında toplayarak geliştirilecektir.

Sponsor Reklamlar

Pubg Mobile Hile İçin Öneriler sizlerden gelen bazı fikirleri buraya yazarak diğer oyuncularımızın da bu konu altında yorumlarını yazarak bizlere yardımcı olmalarını ve desteklerini beklemekteyiz.

Radar şeffaf olabilir
Oyuncu çizgileri daha net olabilir ( sarı ve daha kalın)
Aim ekleyebilirsiniz.
Esp mesafesi seçilebilsin
Takım arkadaşları ve kendimiz espde gözükmeyelim
Düşman sayacı olsun
Aim ve oyuncu çizgisi gelsin
Aimbot ve No recoil seçeneği gelmesini istiyorum bende
kasma sorunu mesafe, düzeltilsin yeterli.
adamların bot mu normal oyuncu mu olduğu , aim hack , sekmeme , zombi modundaki zombileri çizelge yapıp glow

 

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg 2020 hile ve pubg android hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.