GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / PUBG Mobil Hile – Hack Güncel 2019 – Android / iOS için PUBG Mobil Hack Modları, Aimbots, Wallhacks ve Hileleri
PUBG Mobil Hile - Hack
PUBG Mobil Hile - Hack

PUBG Mobil Hile – Hack Güncel 2019 – Android / iOS için PUBG Mobil Hack Modları, Aimbots, Wallhacks ve Hileleri

Sponsor Reklam

PUBG Mobil Hile – Hack Güncel 2019

PUBG Mobile’da hile yapmak mümkün mü? 

PUBG Mobil Hile – Hack Güncel 2019, PUBG Mobil Wallhack Modları Pubg, Aimbot PUBG Mobile Hacks, PUBG Mobile Hack Android, PUBG Mobil Hack APK mobil hile konusunda sizlere daha önce sayfamızda bir çok konu yazılar paylaştık. Bu yazımızda ise sizlere oyunda hedefler, geliştirilmiş amaç yardımcıları, duvarlar, duvarları, makroları ve diğer hile uygulamalarını ya da Android ve iOS için modlanan oyun istemcileri aracılığıyla düşmanları görmek için duvar korsanları gibi modları kullanarak aldatmak mümkündür. Bununla birlikte, sınırsız BP / Savaş Puanı, sonsuz UC, Kasalar, Öğeler, Tanrı Modu vb. İçin kesmek veya çevrimiçi jeneratör araçları yoktur. PUBG Mobile çevrimiçi aksiyon çok oyunculu bir shooter oyunudur ve savegame’iniz, modellenemeyen Tencent Oyunlarına ait oyun sunucularında saklanır.

PUBG Mobil Hile - Hack Güncel 2019
PUBG Mobil Hile – Hack Güncel 2019

PUBG Mobil Wallhack Modları

PUBG Mobil Wallhack Modları Bir duvar korsanının kullanılması, bir oyuncunun düşmanları, eşyaları, düşmeleri, arabaları ve diğer önemli oyun öğelerini duvarlar üzerinden görmesini sağlar, duvarları daha kolay yağmalarını, oyuncuları bulmalarını veya kaçmalarını ve genellikle daha uzun süre hayatta kalmalarını sağlar, bu nedenle daha fazla XP kazanma, ödüller, Bp ve sandıklar yağma. Mobil cihazdaki bir wallhack, neredeyse her zaman modlanmış bir APK veya iOS modu biçiminde gelir; bu, oyun istemcisinin kodunun, size düşmanları ve öğeleri varsayılan olarak gösterecek şekilde değiştirildiği anlamına gelir. – Bununla birlikte, işler şu anda 2018’de olduğu için, sadece jet ile mobil oyunlar için ekstra algılayıcı hileler yaratacak kadar yetenekli pek çok programcı yok; bu, bir PUBG Mobil duvar kuvveti indirebilmek anlamına geliyor.

Ücretsiz, gerçekten nadir bir şey. Ancak, bir puan alırsanız, oyunda hayatta kalma şansınızı çok artıracaktır, çünkü bu ilk saldırı tüfeğini nerede yağmalayacağınızı ve bu nedenle haritaya indikten sonraki ilk dakikalarda hayatta kalma ihtimalinin daha yüksek olduğunu bileceksiniz. Genel olarak, duvar korsanları, PUBG mobile’de kullanılabilecek en eğlenceli kesmekle ilgilidir, çünkü oyunu daha az eğlenceli ya da zorlaştırmazlar, diğer oyuncuları rahatsız etmezler, bu da bir yasağın olma şansının minimum düzeyde olmadığı anlamına gelir. bir duvar hack. PUBG Mobile için çalışma modlarını bulmak için bu yöntemi kullanın.

PUBG Mobil Hile
PUBG Mobil Hile

Aimbot PUBG Mobile için Hacks

Aimbot PUBG Mobile için Hacks Otomatik hedefleme modları ve uygulamaları, bir düğmeyi basılı tutarsanız sizin için otomatik olarak hedefleyen ve çekim yapan botlardır. Bu basit gibi görünse de, PUBG Mobile için mevcut olan en gelişmiş ve güçlü bilgisayar korsanlarından biridir ve aynı zamanda görülmesi de oldukça nadirdir. Android ve iOS oyunları için en çok ‘amaçlananlar’ arttırılmış amaç asistanı şeklinde olacak. Bu tür otomatik nişan alma oyunlarında hile yapma varsayılan amaç asistanı sizin için amaçlayan işlerden daha fazlasını yapmak üzere ayarlanmıştır ve diğer modlar aslında kendi amaçlayan senaryolarını yaratacaktır, ancak bu noktada mobil cihazlarda oldukça nadirdir.

Genel olarak PUBG Mobile hack apk kullanımına karşı tavsiye ediyoruz , çünkü yasaklanma riski genellikle diğer bilgisayar korsanları veya modları kullanmaktan çok daha yüksek. Eğer bir PUBG Mobil hedef alanını kullanacaksanız, lütfen diğer oyunculara saygı gösterin ve sizi kötüye kullanmayın, çünkü bu sizi oyundan men edilecektir ve kesinlikle bu kaderi hakedeceksiniz. Tencent, tanımlayıcı aldatıcılara karşı esnek olduğu bilinmemektedir.

PUBG Mobil Hile - Hack Güncel
PUBG Mobil Hile – Hack Güncel
Sponsor Reklamlar

PUBG Mobile Hack Android

PUBG Mobile Hack Android Yukarıda belirtilen hile yöntemleri ve speedbuck, teleporting, noclip, superjump, item spawning vb. Gibi PUBG Mobile’da kullanılabilecek veya mümkün olmayabilecek diğerleri genellikle bir mod şeklinde gelir. Bir mod, APK (Android) veya IPA dosyası (iOS) biçimindeki değiştirilmiş veya değiştirilmiş bir oyun istemcisine karşılık gelir. Bu dosyalar genellikle indirilir ve cihazınıza kolayca yüklenir. Gelişmiş modlar, bazı dosyaları içe aktarmak için cihazınıza bir dosya gezgini kurmanızı gerektirir. Mods, yalnızca yapıldıkları oyun için çalışacak. PUBG Mobile bir güncelleme veya düzeltme eki alırsa, hilelerin sizin için çalışmaya devam etmesi için cihazınıza aynı korsanların uygulandığı yeni sürüm için yeni bir mod yüklenmeli ve yüklenmelidir.

Zaman indirme PUBG Mobil hack android ile güven verici hile sağlayıcılardan indirirken emin olun. Bizim kullanın FreeFinde PUBG Mobile için ücretsiz mods, kesmek ve indirmeleri bulmak için r. İnsan doğrulama taramalarına, anketlere ve sahte numaralara düşmeyin.

pubg hack
pubg hack
PUBG Mobil Hack APK

PUBG Mobil Hack APK Bu gerçek hilelerin PUBG Mobile’a uygulanma şekli , genellikle her hile seçeneğini ve her bir komut dosyasını değiştirmenize izin veren bir menü ile birlikte gelen bir oyun dosyası (APK mod veya iOS mod) olarak indirilen Mod Menüler şeklindedir dahil PUBG Mobil Hack APK ve kapatma. Bu tür bir mod menüsü, ücretsiz deriler için ücretsiz kasa talep etmekten, UC ve diğer güzelliklere yönelik ücretsiz kasa talep etmekten amaçbot, duvar korsanlığı, ESP, noclip, nospread ve diğer güçlü hile seçenekleri gibi gerçek eğitici seçeneklerine kadar her türlü hile seçeneklerini aktive eder.

Mod menüleri çoğu oyuncunun PUBG Mobile’da hile araçlarını kullanmayı tercih ettiği yöntemdir, çünkü indirmeleri kolaydır, kullanımı kolaydır ve komut dosyalarından, basit modlardan PUBG mobil çevrimiçi için mevcut en iyi kesmeye kadar her şeyle birlikte gelebilir. Ancak, Tencent Games’in geliştirdikleri ve yayınladıkları oyunlarda hile yapanlar ve bilgisayar korsanları ile iyi bir şekilde ilgilendikleri bilinmediğinden, bu uygulamalardan herhangi birini kullanırken dikkatli olmak önemlidir. Bu nedenle , birincil PUBG mobil hack APK hesabınıza geçmeden ve orada komut dosyası çalıştırmaya çalışmadan önce, herhangi bir hacklemeyi test etmek için hesap oluşturduğunuzdan emin olun .

PUBG Mobil Hack APK
PUBG Mobil Hack APK

 

PUBG Mobil Hile – Hack Güncel 2019 – Android – iOS için PUBG Mobil Hack Modları hilesini indirmeden önce lütfen hile için videoyu izledikten sonra hileyi indirip aktif edin. Yapacağınız herhangi bir yanlışlık yada eksiklik oyunun açılmamasına veya hata vermesine sebep olmaktadır. Lütfen videoyu sonuna kadar izledikten sonra gerekli işlemleri yapınız. 

 

 

 

Pubg Mobile Hİle İndir
Pubg Mobile Hİle İndir

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2020 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

23 Yorumlar

  1. Hocam iPhone 7 e indiriyorum hatalı diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.