GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / PUBG Mobil Güncellemesi 0.13.0 Android ve iOS

PUBG Mobil Güncellemesi 0.13.0 Android ve iOS

Sponsor Reklam

En yeni PUBG Mobile Update 0.13.0 Beta, hem Android hem de iOS kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Bu beta sürümünü PUBG Mobile Update 0.13.0 Beta Sürümü’nün nasıl indirileceği ile ilgili aşağıda verilen süreci takip ederek deneyebilirsiniz. Güncelleme, oyun modları ve yeni binalar açısından birçok yeni özellik içeriyor. Tencent’in yama notlarına hızlıca bakalım.

PUBG Mobile Royale Pass Season 7

Android cihazlar için Buradan İndirin . Yaklaşık dosya boyutu yaklaşık 1.9 GB’dir, bu nedenle kesintisiz indirme ve başarılı kurulum için yeterli depolama alanına sahip olmak için hazırlanın. Android cihaz ayarlarınızdan ve güvenlikten üçüncü taraf indirilen apk dosyalarının yüklenmesini etkinleştirmeniz gerekir.

Bu arada, iOS kullanıcıları yüksek ve kuru bırakılmamalı, değil mi? İPhone veya iPad kullanıyorsanız, bu İndirme Bağlantısı ile en yeni PUBG Mobile Update 0.13.0 Beta Sürümü’nü indirebilirsiniz . İndirdikten sonra uygulamayı yükleyin ve oyuna başlayın.

Sponsor Reklamlar

PUBG Mobile’ın Beta Sürümünü Güvenli mi?

Evet. Sosyal medya profillerinizi kullanarak PUBG Mobil Güncelleme 0.13.0 Beta sürümünde giriş yapma seçeneğiniz olmayacağını unutmayın. Sadece misafir olarak deneyebilirsiniz. Bu beta sürümü olduğundan ve diğer normal PUBG Mobile oyununuz bu beta sürümünün yüklenmesinden etkilenmeyecektir. Her ikisi de bağımsız çalışacak. Ayrıca, her zaman geri bildirimde bulunabilir veya doğru çalışmayan özellikleri bildirebilirsiniz.

Sonuç

Böylece güncellemenin beta sürümü ücretsiz olarak indirilebilir. Hem Android hem de iOS için PUBG Mobile Update 0.13.0 sürümünün çok yakında piyasaya sürüleceğini umuyoruz. Her zaman olduğu gibi, PUBG sık güncellemeleri ve her güncellemeye eklenen yeni özellikleri ile bizi asla eğlendiremez. Son birkaç gün içinde kısaca yer alan katman koruması, eklenen en iyi küçük özelliklerden biriydi. Kadroda oynarken Seviye Koruması sırasında rütbelere ne kadar yükseldiğini söyleyebilirsin. Aşağıdaki yorum bölümünde duymak isteriz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2019 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg android hile ve pubg güncel hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.