GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 28 Kasım 2020
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / PUBG FPS Arttırma (Playerunknown’s Battlegrounds)

PUBG FPS Arttırma (Playerunknown’s Battlegrounds)

Sponsor Reklam

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan oyunun PUBG Playerunknown’s Battlegrounds FPS hakkında siz değerli kullanıcılarımıza bilgiler vereceğiz. Öncelikle konumuzda belirttiğimiz noktaları yaparsanız, yüksek oranda FPS keyfini yaşayacaksınız. PUBG oyununda FPS artışı çok önemlidir. Ping ayarlarını yaptıktan sonra oyun üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz. Aynı şekilde FPS sayacını aktif olarak kullanabilirsiniz.

Yaptığımız araştırmada internette bu konu üzerine açılmış bir konu gördük. Fakat bazı konularda gereksiz bilgilere verilirken, isabetli sonuca ulaşılmamıştır. Burada paylaştığımız program üzerinden sorunsuz FPS arttırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif İndirme Linki
Virüs Total Analiz linki : Virüs TOTAL
Jotti Analiz linki:Jotti Analiz

Steam üzerinden başlatma seçenekleri açın. Ardından sağ tuş yaparak özellikler bölümü açın. Aşağıda sizlerle paylaştığımız kodlar dilediğinizi girin. Sonra oyunun keyfini çıkarmaya bakın.

-malloc=system -USEALLAVAILABLECORES -maxMem=(kendi bellek miktarınızı 1024 ile çarpın) -high

Sponsor Reklamlar

-malloc=system : Oyunun mimarı yazılımı ile ilgili bir metodu oyunun verdiği bir dll ile değilde windowsun daha iyi performans veren bir dll ile açmasını sağlayan kod.

-USEALLAVAILABLECORES : Hali hazırda bulunan işlemcinin tüm çekirdeklerini kullanmasını sağlayan kod.

-maxMem= : Bilgisayarınızda bulunan belleğin tamamını kullanmasını sağlayan kod.

-high : Oyun açıkken işlemcinin oyuna daha çok önem vermesini sağlayan kod.

Ekran kartlarına göre oyun performansları (AMD – NVIDIA)

Oyunun sorunsuz oynayabilmeniz için kesinlikle uyumlu ekran kartları kullanmanız gerekiyor. Üreticiler oyunları tasarlarken ekran kartları en önemli kriterlerin başındadır. Son çıkan oyunlarda performans ve grafik bakımından yüksek olması gerekiyor. AMD ve NVIDIA için PUBG Playerunknown’s Battlegrounds oyununu destekleyen ekran kartları sürümleri açıklandı. Oyun üreticisinin desteklediği en performans alabileceğiniz ekran kartı modelleri;

NVIDIA GeForce 385.41

AMD Radeon Software Crimson ReLive

Öncelikle bilgisayarınızdan C:\Program Files(×86)\Steam\steamapps\common\PUBG\TsIGame\Binaries\Win64 klasörünü açın. Ardından sağ tuş yaparak uyumluluk bölümü açın. “override high DPI scaling behavior” işaretleyin ve kapatın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Farkı kesinlikle göreceksiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan (ÇÖZÜM) LEAGUE OF LEGENDS ÇALIŞMAYI DURDURDU HATASI başlıklı makalemizde LEAGUE OF LEGENDS çalışma durdurdu hatası çözümü, LEAGUE OF LEGENDS çalışmayı durdurdu ve LEAGUE OF LEGENDS çözümleri hakkında bilgiler verilmektedir.

39 Yorumlar

  1. Ömer Faruk Çelikel

    i7 6500U 4 çekirdek 8gb ram geforce 940m 4gb ekran kartım var pubg açarmı bu sistem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.