Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / Pubg Firavunun Tahtı Nerededir ?

Pubg Firavunun Tahtı Nerededir ?

Sponsor Reklamlar
300x250

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan PUBG oyunun merak edilen soruları sizler için hazırlayıp, cevaplarını sunuyoruz. Oyuncular için Pubg Firavunun Tahtı nerede sorusunun cevaplayacağız.

Bir çok kullanıcı tarafından merakla aranan o bölgeye ait resimleri sizlerle paylaşıyor olacağız. İlk olarak haritanın hangi bölgede olduğunu kademe kademe anlatmaya çalışacağız.

PUBG Firavunun Tahtı Nerededir ?

Oyuncular için önemli yerlerin başında gelmektedir. Yeni görev ve etkinlik bir yana, Firavun Tahtı bölgesinde yeni alacağınız yerde ipuçları yer almaktadır. İlk olarak o bölgede anahtar yer aldığını biliyoruz.

Oyun yapımcıları tarafından harika bir tasarım ile sunulan PUBG son zamanlarda kullanıcılar tarafında farklı harita ve bölge araması içerisinde girdiler. Hangi bölgede ne var ? Oyuncular pusuya düşme endişesi gibi bir çok kaygının içerisinde yer alıyor. Oyunun bağımlıları çoğu zaman vakitlerinin büyük bir bölümünün bilgisayar ya da telefon başında geçiyor.

Gelelim bölgenin nerede olduğunu anlatmaya… İlk olarak Miramar map üzerinde bulunan Piramit moduna giriş bölümünden “ok” işaretini kaldırınız. Bunun nedeni ise anahtar ve sandık kazanma şansınızın olmasıdır. Eğer tik işareti o şekilde kalırsa, sandık ya da anahtar kazanamazsınız. Bu kaldırmayı yaptıktan sonra bölgeye geniş gösteren haritaları detaylı inceleyerek, Pubg Mobile firavunun tahtı yerlerine bakınız.

Bir önceki yazımız olan 2020 Pubg Mobile Hile Memory başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorumlar

  1. çok saolun arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir