GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / HABERLER / PlayStation 5 çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri

PlayStation 5 çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri

Sponsor Reklam

PS5 çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri

Oyuncuların en çok tercih ettikleri oyun platformu olarak bilinen ve oyunlarda heyecan ve merak ile yıllarca oyunculara ev sahipliği yapan PlayStation 5 sistemleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz. PlayStation oyun sektöründe önce gelen oynatıcı olarak bilinmesi ile oyuncuların hayatına girmeye başladı uzun yıllar önce. Seri olarak sunulan sistem artık gelişen teknolojiler ile adeta oyun içinde hissiyatini sizlere yaşatarak beğenilerinize sunulmaktadır.

Yıllardın piyasada oyuncuların oynamaya doyamadığı PlayStation serisi bir yenisi daha bünyesine katmaktadır. Sizlerinde heyecanla beklediği PS5 hakkında bildiğimiz bilgileri sizlere sunacağız.

Oyunculardan gelen yoğun istek üzerine PlayStation 5 çıkış tarihi ve PlayStation 5 fiyatını sizlere aktaracağız. Uzun zamanda önce piyasaya çıkması ile oyucuların gönüllerine feth eden PS4’ün zamanı dolmaya başladı. Gelişen teknoloji ve oyun dünyası artık yavaş yavaş, PS5 için raflarda yerini almasını heyecanla bekliyor. Bun aynı bir önceki seri olan ve merakla beklenilen PS3’ten PS4’e geçiş esnasında olduğu gibi oyuncuların heyecan ve meraklı bekleyişlerine bağlıyoruz. PS5 hakkında biz de sizlere bildiğimiz bütün bilgileri bu yazımız da sunmaya çalışacağız. Konumuzda yer alan çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve çok daha fazlası

 

PlayStation 5 (PS5) çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve bildiğimiz diğer her şey

PS5 çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri

Oyuncu arkadaşlarımızın meraklı bekleyişlerini gidermek için önce  PS5 çıkış tarihini sizlere aktaracağız . Kısa süre önce edindiğimiz bilgilere ve haberlere göre, PS5 için bulunan geliştirici ve oyun endüstrisi analizleri konusunda isim yapmış olan Michael Pachter, PS5 çıkış tarihini 2019 yılında çıkacağını belirtmiş, fakat sonradan bu tarihi 2020 olarak değiştirmişti. Fakat 2019 yılı içerisinde gerçekleşecek olan E3 etkinliklerinde, bir PS5 tanıtımı olması gerektiği de gözlerden kaçmamaktadır.

Sponsor Reklamlar

ps5 ile ilgili görsel sonucu

PS5 Fiyatı , PS5 Fiyatı Ne Kadar , PS5 Çıkış Fiyatı

Uzun yıllar önce raflarda yerini alan ve adından çok fazla söz ettiren Sony, PlayStation 3 499 dolar gibi bir fiyata raflarda yerini almıştı. Daha sonra piyasaya çıkarak damgasını vuran ve adeta oyun dünyasına yeni bir soluk getiren PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro’nun 399 dolar fiyatıyla oyuncularla buluşarak yerini almıştır. Peki PlayStation 5 fiyatı ne kadar olacaktır sorularına sizler için cevap vereceğiz. Önceki çıkan serilere bakarak ortalama olarak bir fiyat aralığı belirlemek gerekir ise PlayStation 5 fiyatının tahmini olarak 400-500 dolar arasında olacağını söylemek mümkün.

ps5 ile ilgili görsel sonucu

PS5 Türkiye Fiyatı

Oyuncuların kafalarında soru işaretleri yaratan bir konu ise PS5 Türkiye fiyatı ne kadar olacağıdır. Oyuncularımıza PS5 Türkiye fiyatlarını söyleyecek olursak eğer ki bu fiyatları tahmin etmek daha zor olacak. Çünkü ülkemizde KDV ve benzeri vergiler girince, fiyat aralığını tahmin etmek biraz zor olmaktadır.

PlayStation 5 Oyunları

Kısa sürede raflarda yeni alacak olan PlayStation 5’ için oyun meraklıları şimdiden heyecanlanmaya başlamıştır. Çıkacak olan PS5’in oyun konusunda sıkıntı çekeceğini düşünmüyoruz. Yine tahminlerimize göre 2018 ve 2019 yılında çıkacak oyunlar arasında olan The Last Guardian, The Legend of Zelda: Breath of the Wild çeşitli oyunlarda yer alacaktır. Ayrıca bu oyunlar dışında da diğer oyunlardan da tahmin edecek olursa eğer Ghost of Tsushima, The Last of Us: Part II, Call of Duty, FIFA 2019, Pro Evolution Soccer, Battlefield 5 ve Final Fantasy 7 Remake gibi oyunlardan listede yerini alacak gibidir.

ps5 oyunları ile ilgili görsel sonucu

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. Yeni seri çok harikaya benziyor hocam özelikleri filan çok güzel ama fiyatı biraz pahalı gelecek gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.