GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / [ÇÖZÜM] PALADİNS: WAİTİNG FOR DOWNLOAD HATASI

[ÇÖZÜM] PALADİNS: WAİTİNG FOR DOWNLOAD HATASI

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Paladinsi yüklerken yada açarken karşılaştığımız “waiting for download” hatasını nasıl çözeceğimizi anlatacağız.

Aslında yapmamız gereken aktif bir şey yok. Çünkü bu hatayı almamızın sebebi Hi’Reze ait başka bir oyunun o sırada yükleniyor yada güncelleniyor olmasından dolayı kaynaklanıyor. Paladinsi yüklemek için diğer oyunun yüklenmesini beklemeniz gerekiyor.

Sponsor Reklamlar

Bu yüklenen oyunları görebilmek için ayarlar ikonuna tıklayarak “Troubleshoot” bölümünü açıp kendinizde kontrol edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar hata sandığınız bu durum için ne yapmanız gerektiğini anlattık. Kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan [ÇÖZÜM] PALADİNS: UNABLE TO FİND STEAM İNSTALLATİON HATASI başlıklı makalemizde paladins is unable to find steam installation çözümü, paladins is unable to find steam installation hatası ve paladins paladins is unable to find steam installation hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Yorumlar

  1. olmadı öyle bir şey de yok

  2. bende de aynı hata vardı ama bir tek paladins indiriyordum sonra dili türkçeden ingilizce yaptım ve inmeye başladı

  3. ben bu hatayı alıyorum ve hi rez in bende sadece paladins oyunu yüklü diğer oyunları ile hiç bir alakam yok ve dediğiniz yerde de paladins waiting for download yazıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.