GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / PALADİNS PS4 VE XBOX ONE İÇİN GELİYOR

PALADİNS PS4 VE XBOX ONE İÇİN GELİYOR

Sponsor Reklam

paladins_ps

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde PC için Steam üzerinden çıkış yapan Paladins daha ilk haftadan 10 milyon oyuncuya ulaşmış ve Steamda popüler olan oyunlar arasında 3. sıraya kadar yükselmişti. Oyunu piyasaya süren Hi’Rez (Smite’den tanıdığımız) bugün yaptığı duyuruda oyunun PS4 ve Xbox One platformları içinde geleceğini açıkladı.

Henüz net bir tarih verilmese de çok yakın bir tarihte geleceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü Hi’Rez daha şimdiden PS4 ve Xbox One oyuncuları için Oyunun açık betasına kayıt imkanı sundu.

PS4 için buradan kayıt olabilirsiniz >> PS4 Beta Kayıt

Xbox One için buradan kayıt olabilirsiniz >> Xbox One Beta Kayıt

Sponsor Reklamlar

Zaten bizim için çıkana kadar beta kapanır diyenler varsa müjdeyi de verelim Oyunun açık betası, tam sürüm çıkana kadar devam edecek. Gelecek final güncellemesi ile Paladins betadan tam sürüme geçiş yapacak arkadaşlar. Yani rahat rahat oynayabilirsiniz. Hemde bu geçiş sırasında elde etmiş olduğunuz şampiyonlar, kostümler ve kartlar korunacak. Betada sahip olduğunuz tüm para ve itemlere tam sürümde de sahip olacaksınız.

paladins1

Hiç oynamayanlar varsa kısaca Paladinsten de bahsedelim. Paladins, Valve tarafında çıkarılan Team Fortress gibi çok oyunculu – shooter bir oyundur. Oyunun bir anda bu kadar popüler olmasının nedeni ise Blizzard tarafından çıkarılan Overwatch’a oyun mekanikleri, grafikler, karakterler ve oyun modları konusunda aşırı benzemesi ve ücretsiz olmasıdır. Hatta bazı karakterler hem görünüş hemde yetenekler açısından neredeyse birebir kopyalanmış ancak oyunun ücretsiz olması nedeniyle Overwatchın kopyasından daha çok Fakirlerin Overwatchı olarak anılmaya başlanmıştır.

Paladins hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bu konuda yazdığımız incelememizi okuyabilirsiniz. >> Paladins İncelemesi

Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu şekilde. Yeni duyurular olduğunda yine buradan sizler ile paylaşacağız. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan PALADİNS İNCELEMESİ başlıklı makalemizde paladins, paladins gameplay ve paladins inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.