GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH REHBERİ

OVERWATCH REHBERİ

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Overwatch kahramanlarını tanıtacağız. Henüz rehberimizde her bir  karakteri nasıl oynamamız gerektiği ve yeteneklerinin türkçe açıklamaları yer alıyor ancak zamanla karakter bazılı stratejiler ve taktım taktikleri gibi bir çok hususta eklemeler yaparak zenginleştireceğiz.

Aşağıdaki tabloda bütün Overwatch kahramanlarını topladık arkadaşlar. Bu tablo üzerinden merak ettiğiniz bir kahramanın yeteneklerini ve nasıl oynanması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

 • Saldırı
 • Savunma
 • Tank
 • Destek

Genji

McCree

Pharah

Reaper

Soldier: 76

Sponsor Reklamlar

Tracer

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GTA 5 TÜRKÇE YAMA başlıklı makalemizde Gta 5 türkçe yama, gta 5 türkçe yama kurulumu ve gta 5 türkçe yama manuel hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Yorumlar

 1. en sevdiğim oyunlardan

 2. As already acknowledged, home businesses can be a major province chance on account of anyone with something to carry or anyone looking to vigorous more means in these merciless profitable times. By studying the tidings presented in this article and all in all your options and interests, you too can join the uncountable people who from found celebrity in a haunt business.

 3. You’ll be invited to our closed door webinar only for customers of Riserr where you’ll discover how to consistently earn a job replacing income

 4. emeğine sağlık hocam saol

 5. thanks broo

 6. oyunu çok beğendim hocam emeğine sağlık

 7. how do you make money money

 8. tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.