GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / GENEL / OVERWATCH RANK SİSTEMİ

OVERWATCH RANK SİSTEMİ

Sponsor Reklam

Overwatch Bölümler ve Rank Sistemi

Overwatch’ın rekabetçi oyun modunda ilerleme, tümen ve katmanları ile arıyor. Bunlar Meydan Okuyucu, Gelişmiş, Uzman ve Usta olmak üzere 4 farklı katmanlarda oynanır. Bu katmanların rekabetçi modunda farklı farklı özellikleri vardır.
Her katmanda 1 ile 5 arasında bölüm vardır. Meydan okuyucu 1 en düşük katman olmasıyla beraber oyun başladığından herkes bu katmandan başlar. Usta 5 ise en yüksek katmandır.
İlerlemek için (bu linkte) gösterildiği gibi puan kazanmak gerekir. Puanlar oynadığınız rekabetçi maçların sonucuna artar veya azalır.
Puanınız arttığında katmanınız artacak buna hem fikiriz. Peki ya düşerse nasıl olacak ? Şöyle ki atıyorum Uzman 4 katmanındasınız yenildiniz Uzman 1’e kadar düştünüz Uzman 1’den Gelişmiş 5’e düşme olasılığınız yok ne kadar yenilirseniz yenilin Uzman 1’den aşağı düşmezsiniz.

Evet arkadaşlar aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi katmanlar sırasıyla verilmiştir.

Sponsor Reklamlar

overwatch rank sistemi
overwatch rank sistemi_1
overwatch rank sistemi_2
overwatch rank sistemi_3
overwatch rank sistemi_4

Evet arkadaşlar katmanlar bu şekilde kafanıza takılan veya sormak istediğiniz bir şey olduğunda yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.

[table id=7 /] Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan OVERWATCH KOLAY LEVEL ATLAMA TAKTİKLERİ başlıklı makalemizde overtwatch nasıl oynanır, overwatch ve overwatch level hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.