GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / SOSYAL MEDYA / OK.RU Üzerinden Video İndirme

OK.RU Üzerinden Video İndirme

Sponsor Reklam

Dünyanın en iyi video siteleri arasında yerini alan ok ru üzerinden nasıl indirme işlemini yapacağınızı bu yazımızda anlatacağız. Özellikle 720p ve 1080p kalitesinde indirme işlemlerini tek tek göstereceğiz. Kalite her kullanıcı önemlidir. Teknolojinin ilk zamanlarında 144p görüntüden başlayıp 1080p ve üzerine kadar yüksek HD kalitelerine doğru ilerlemiştir. İnternetinizi hızına göre videoların yüklenme süresi değiştiğini de unutmayınız. Bazı kullanıcılar indirme yapmadan izlemeyi tercih ederken, özellikle arşiv yapan kişiler ise izlediği videoyu indirmek istemektedir.

OK.RU Video İndirme 2018

OK ru olarak bildiğimiz Rusya alt yapısına sosyal medya sitesi üzerinden sadece video yayını olmayıp, müzik anlamında bir çok paylaşım bulunmaktadır. Hem bilgisayardan hemde telefon üzerinden nasıl indirme işlemini yapacağınızı tek tek anlatacağız. Öncelikle burada anlattığımız sistemler en çok tercih edilen sunucu ve programlardır. Sıkıntısız olarak indirme işlemlerine başlayalım.

Masaüstü servisleri

Bilgisayarınıza indirme yapacağınız servisleri bu başlığımızda birleştirdik. Burada kullanılan servislerin kullanım mantığı aynıdır. Kısaca anlatmak gerekirse; ilk olarak siteye giriş yaparak hesabınızı açınız. Beğendiğiniz bir videoyu ya da müziğin linkini kopyalayarak aşağıda belirttiğimiz servislerin indirme bölümlerine yapıştır. Bu servisler ok.ru sunucularına bağlanarak istediğiniz videoyu ya da müziği indirmek için size download seçeneği sunacaktır. Sizde böylece kolay bir şekilde indirme işlemini sağlayacaksınız.

 1. https://www.downloadvideosfrom.com/tr/
 2. http://en.2yxa.mobi/
 3. Video-Download.co
 4. Downvis
 5. Savefrom
 6. 9xBuddy
 7. Easyload
Sponsor Reklamlar

Bu servislerin sağlam olmasının nedeni ise Rus sunucularında barındırılmalarıdır. Bu siteler ile sorunsuz download işlemini yapabilirsiniz. Sosyal medya sitesi üzerinden indirme yapabileceğini sunucuların masaüstü siteleri listeledik. Bunlara ek olarak IDM indirme programı üzerinden download yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Nasıl mı ? Kısaca izah edelim.

 1. İlk olarak hesabınıza giriş yaparak siteyi açınız.
 2. İndirme istediğiniz videonun üzerine gelerek tam ekran açılmasını sağlayınız.
 3. Sonra sağ tıklayarak bağlantı adresini kopyala sekmesine tıklayınız.
 4. Kopyaladığınız bağlantıyı IDM programına gelerek yapıştırınız.

Şimdi ise telefon üzerinden kullanabileceğiniz yazılımları inceleyelim.

Telefon yazılımları

Rus sosyal medya sitesi ok.ru üzerinden video indirmek isteyen için hazırladığımız bu yazımızda telefon üzerinden indirme işlemi yapabileceğiniz bir kaç yazılım tanıtacağınız. Play Stero da bu alan kullanıma sunulmuş yüzlerce program vardır. Bazıları sıkıntısız olarak çalışırken, bazı yazılımlar ise face amaçlı atılmıştır. Buy başlığımız altında gerçek anlamda problemsiz çalışan programlara bakacağız.

Aşağıda liste halinde verdiğimiz programları deneyebilirsiniz.

 1. Video İndirici
 2. Video Downloader for ok ru
 3. Video Downloader
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan İnstagram Hikaye Boyutu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.