GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / Mount and Blade: Warband Osmanlı Modu

Mount and Blade: Warband Osmanlı Modu

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda size Mount and Blade Warband için osmanlı modunu tanıtacağız. Öncelikle bildiniz gibi TÜrk yapımı olan oyunumuz düşük bütçe ile hazırlanmasına karşılık oldukça rağbet gören bir oyun haline gelmiş hatta steamda bile satılmaya başlanmıştır. Oyun oldukça basit ve zevkli bir oyundur ve size tanıtacağımız Osmanlı moduyla oyunu oynarken daha fazla zevk alacaksınız. Peki nedir bu Osmanlı Modu ? Bu osmanlı modunda hikayemiz Kergitlerin Osmanlı Padişahı Yıldırım Bayezid’den yardım istemesi ile başlıyor ve bu çağrıyı karşılıksız bırakmayan Bayezid seferberlik kararı alarak Kergitlere yardım ediyor ve bu süreçte bir çok yeri feth ederek daha da güçleniyor. Ancak Kergitler yardıma gelen Osmanlının bu kadar çok güçlenmesini yediremiyorlar ve intikam için saldırı hazırlığına başlıyorlar.

Sponsor Reklamlar

Modumuzunen güzel özellikleri ise Leydi ve Lord isimleri tamamen Türkçe isimlerden oluşması, oyunun içerisinde giyim kuşamın tamamen osmanlı dönemini yansıtması ve o döneme ait eşyaların kullanılması diyebiliriz. Oyun oynarken kendinizi Osmanlı çağında yaşıyormuş gibi hissediyorsunuz.Neyse lafı fazla uzatmayalım zaten siz oynadıkça ne dediğimizi anlayacaksınız..

Öncelikle oyunumuzu aşağıda vermiş olduğum mediafire hesabımızdan indiriyorsunuz.

İndirmek için linke tıklayınız;
MediaFire İndirme Linki: Osmanlı Mod

Buradan dosyamızı indirdikten sonra dosyamızı Rar dosyasından masaüstüne çıkarıyoruz. Daha sonra burada gördüğünüz Kto dosyasını aşağıda gösterdiğim klasörün içine atıyoruz;
C:\Program Files\Mount&Blade Warband\Modules

Eğer steam üzerinden oynuyorsunuz aşağıdaki klasörün içine atıyoruz arkadaşlar;
C:\Program Files\SteamApps\common\mountblade warband\Modules

Dosyaları attıktan sonra ise oyunumuza giriyoruz ve Şuan ki senaryo kısmından Osmanlı modunu seçerek oynamaya başlıoruz. De Hayde Gazanız mubarek olsun gardaşlalarım! Hepinize iyi oyunlar : )

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan HİTMAN EPİSODE 2: SAPİENZA YAYINLANDI başlıklı makalemizde hitman episode 2 sapienza, hitman episode 2 sapienza oyunu ve hitman için gereken sistem özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar

  1. emeğine sağlık kardeşim çok saol

  2. I was skeptic of these reviews, but once i got mine, I really liked it. It was sharp and its a beautiful sword. Perfect for any collection

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.