GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN İNCELEMELERİ / Metal Gear Survive İncelemesi

Metal Gear Survive İncelemesi

Sponsor Reklam

Metal Gear Survive oyunu macera ve aksiyon tadında bir hayatta kalma oyunudur. Konami firması tarafından geliştirilen oyun 20 Şubat 2018 tarihinde tüm konsol platformları ve PC için piyasaya sürülecek. Metal Gear Survive  oyunu için gereken minumun ve önerilen sistem gereksinimlerini sizler için inceleme altında aldık.

 

Kazuhira Miller ve Big Boss adındaki karakterlerimizin hapishaneden tahliyesinin ardından evrende bir solucan deliği açılır ve Militaires Sans Frotieres adındaki askerleri içine çeker. Delik tarafından yutulan askerler kendilerini oldukça farklı bir evrende bulurlar. B

u evrende zombi benzeri kristalimsi yaratıklarla mücadele etmek zorunda kalırlar. Askerler en kısa sürede bu evrenden kurtularak eve dönmenin bir yolunu bulmak zorundadır. Fakat hiç bilmedikleri bu evrende on binlerce yaratıkla baş başa kalmışlardır. Oyuncular bu karakterleri canlandırarak bu dünyadan kurtulmaya çalışacaklar.

Sponsor Reklamlar

Metal Gear Survive İncelemesi

Steam üzerinden satın alabileceğiniz oyun, derecelendirmesi 6 üzerinden 10’dur. Ortalama ‎1.686 kişinin inceleme yaptığını söyleyelim. Yaklaşık ‎$39,99 üzerinden bir satış fiyatına sahiptir. En son güncellemeyi 22 Şubat 2018 tarihinde yapıldı.

Aksiyon dolu bir oyundur. Aynı zamanda yepyeni tecrübe kazanmak ve hayatta kalma mücadelesi vermek için var gücünüzle çalışmanız gerekiyor. Yeni keşifler ile farklı unsurlarını bir arada barındırmaktadır. Oyun içerisinde kendi karakterini oluşturabilirsiniz. Bu oluşumu yaptıktan sonra ilk dikkat edeceğiniz nokta nasıl hayatta kalacaksınız ? İşte bunun cevabı verdikten sonra oyun bambaşka bir hal alıyor.

Kaynakları toplarla ve yeni modern silahlar yap. Askeri kampını oluştur. Bir çok düşmanın arasında hayatta kalma yeteneklerini geliştir. Yeni alanlar keşfet ve oyunun tadını çıkar. Son olarak size tavsiyemiz, dört oyuncudan oluşan bir grup ile yaptığın strateji ile belli bölgelere sızarak, araziyi ele geçirebilirsiniz. Çoğalan düşmanlara karşı, kendi üstünlüğünü sağlayarak oyunun güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan A Word Kelime Oyunu Cevapları başlıklı makalemizde a word kelime oyunu çözümleri, a word kelime oyunu hile ve a word kelime oyunu şifre hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.