GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / MEB Oyunları | Ateş ve Su
ateş ve su oyunu

MEB Oyunları | Ateş ve Su

Sponsor Reklam

MEB Oyunları – Ateş ve Su

Son zamanların çok fazla ilgi gören ve oyunlarına izin verilen kategorisinde bu hafta sizlere Milli Eğitim Bakanlığı tarafında izin verilen oyunlar arasında yer alan ve adeta çocuklara yardımlaşma ve dayanışma güdüsünü arttıracak oyunlardan olan ateş ve su oyunu inceleyeceğiz.

ateş ve su oyunu

Öğrencilerin yardımlaşma ve dayanışma için oyundan öğrenecekleri çok şey olan bu oyunda birbirine destek verme ve yardımlaşma konusu anlatılmaktadır. Son zamanlarda gözde oyunlardan bir tanesi olan ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullarda izin verilen oyunlar arasında yer alan MEB oyunları ateş ve su eğitsel oyunlar arasında yer almaktadır.

Ateş ve Su Oyunu

Öğrencilerin boş zamanlarında vakit geçirmek için MEB eğitsel oyunlar arasında yer alan Ateş ve Su oyunu öğrencilere eğlenceli vakit geçirmektedir. MEB tarafından engellenmemiş oyunlar arasında bulabileceğiniz bu oyunu çeşitli internet sitelerinde ve mobil platformlarda oynayabilirsiniz MEB eğitsel oyunlar arasında Ateş ve Su oyunu olarak yer alan bu oyun çocukların küçük yaşta gelişimlerini ve yardımlaşmaları sağlamaktadır.

Sponsor Reklamlar

MEB Mobil Oyunları

MEB mobil oyunları öğrencilerin en çok ilgi duyduğu ve pozitif gelişimleri için destek olmak amacıyla mobil oyunlar arasındadır MEB mobil oyun dönemi başlatarak öğrencilerin eğlenceli vakit geçirerek zararsız bir şekilde oyun oynamalarını sağlamaktadır. Çeşitli video oyunları interaktif oyunlar MEB oyunları listesinde yer almaktadır. MEB oyunları çocukların gelişiminde ve karar verme içgüdülerine kontrol edebilmenin sağlamakta ve hareket etme yerinde önemli bir rol oynamaktadır.

ateş ve su oyunu

MEB Eğitsel Oyunlar

Ateş ve Su oyunu ise kız ve erkek olarak yardımlaşmanın amacını ve önemini çok güzel bir şekilde anlatan bir oyundur iki farklı karakterin birbiriyle yardımlaşarak çeşitli zorlukları üstesinden gelmek ve açmak için yardımlaşmanın gereğini anlatmaktadır. MEB oyunları arasında yer alan Ateş ve Su oyunu çocukların kişisel gelişiminde de önemli bir rol oynamaktadır MEB eğitsel oyunlar konu başlığı ile ile ilgili sizlere ilerleyen zamanlarda daha detaylı bilgiler vererek sizlerde çocuklarımızın yardımlaşma ve dayanışma gibi konularda karar vermesini sağlamak amacıyla yapılmış oyunları bulabileceksiniz. Ücretsiz eğitici oyunlar kategorisi ile sizlerde çocuklarınıza zararsız bir şekilde oyun oynamalarını ve eğitimlerine destek vermek amacıyla sizlerde meb oyunlarında yararlanabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Sahte Telefon Numarası 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.