GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / HABERLER / Mass Effect: Andromeda Ne Zaman Çıkacak ?

Mass Effect: Andromeda Ne Zaman Çıkacak ?

Sponsor Reklam

Mass Effect: Andromeda Ne Zaman Çıkacak ?

2017 yılının Mart ayında çıkacak olan oyunlar arasında yer alan ve çıkışı merakla beklenen oyun olan Mass Effect: Andromeda çıkış tarihi belirlendir. Oyun konsolu olarak Pc, Ps4, Xbox One gibi platformlarda oynanabilecek olan oyunun kesi çıkış tarihi belirlendi.

Oyun meraklarının dört gözle beklediği ve sürekli oyun sitelerinde ve forumlarında sıkça sorulan sorular arasında yer alan Mass Effect: Andromeda Ne Zaman Çıkacak ? konu hızla yayılmaktadır. İşte bizde sizler için oyun severlerin heyecanla beklediği oyunların çıkış tarihini araştırma yaparak az olsa bilgi vermekteyiz.

Sponsor Reklamlar

Mass Effect: Andromeda Ne Zaman Çıkacak sorularının yanıtını artık verebilmekteyiz ve oyun çıkış tarihi olarak 21 Mart 2017 olarak belirlenmiştir.  Resmi olarak yayınlan oyun bilgileri olarak sizlere  vermekteyiz.

Geliştirici: BioWare
Yayıncı: EA
Çıkış tarihi: 21 Mart 2017
Platform: PC, PS4, Xbox One
Tür: Aksiyon – RPG

Oyunun ilk çıkış tarihi olan 2007 olarak aradan 10 yıl geçmesine rağmen hala ilk gün ki gibi oynandığı ve merakla beklenen oyun olduğu bilinmektedir. Yeni bir hikaye ile karşımıza gelecek olan Mass Effect: Andromeda sizleri yepyeni bir macera ile beklemektedir.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.