GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Marine Sharp Shooter 3D Sistem Gereksinimleri

Marine Sharp Shooter 3D Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Marine Sharp Shooter3D Sistem Gereksinimleri

Keskin nişancı oyunları arasında yer alan ve merakla oynanan oyunlarda olaMarine Sharp Shooter3D sizlere bilgiler vereceğiz Asıl adı Deniz Keskin Nişancı 3 olan şaşırtıcı olmayan bu oyun 2003 yılında çıkan bir first person shooter gibi düşünen oyunlar arasında yer almakta ve  Deniz Keskin Nişancı seri bir oyundur. Daha önce çıkarılan iki seri çok tutulan oyunlar arasında yer almaktadır.

Marine Sharp Shooter3D orijinal dört yıl önce piyasa ilk çıkışını sergilemiş ve oyun akımını yeni başlatmıştır. Deniz Keskin Nişancı 2 yaklaşık bir yıl sonra ortaya görüldüğünde buna marjinal üstün birinciye ama samimi tavsiye kesinlikle layık değildir görüldü.

Ä°lgili resim

Sponsor Reklamlar

 Deniz Keskin serisi bir milyondan fazla adet sattığı oyun yapımcısı ve firmalar tarafından açıklanmaktadır . Oyun içeriği olarak ise İran’da bir deniz nişancısıyla olarak göreve başlayan, başkalarının yolculuğa sizinle birlikte sizin güvenilir ortağı gözcüyü alarak, girmeye korktuğu bir yerlerde gitmek için bir görevdir. Gözcü ile birlikte bir kısa menzilli otomatik silah taşırken görevler icra edilmektedir. Shooting club 2 yeni çıkan oyunlar arasında yer alan en iyi fps oyunlar arasında yer almakta ve en iyi senaryo ve hikaye ile oyuncularıyla buluşmaktadır.

Ä°lgili resim

Her biriniz, silah ve cihazlar için belirlenmiş bir sayı, keskin nişancı (sniper) genellikle onun tabanca ve el bombası ile birlikte uzun menzilli tüfek getirdiği olmanın ana ayrım izin verilir onun tabanca, sis bombaları, ve yüksek enerjili kapsamı çok daha fazla olmaktadır. Sniper Hero İndir oyunları ile sizlere yeni bir oyun ile karşınıza gelmekteyiz.

Marine Sharp Shooter3D Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM
Pentium II 300 MHz İşlemci
64MB RAM
500MB Sabit Disk Alanı
8MB SVGA DirectX uyumlu 3D Hızlandırılmış Ekran Kartı
DirectX uyumlu Ses Kartı
DirectX 8.0a
ÖNERİLEN
Pentium IIİ 550MHz işlemci
128MB RAM
32MB SVGA DirectX uyumlu
3D Hızlandırılmış Ekran Kartı

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde arma 3 hatası, arma 3 nasıl kurulur ve arma 3 sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Yorumlar

  1. çok güzel bir oyun oynuyorum bende çok saol hocam

  2. good game (:

  3. good web page. thansk bro

  4. Emeğine sağlık hocam çok güzel oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.