GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / Sponsor / LOL Skin Hilesi Nedir?

LOL Skin Hilesi Nedir?

Sponsor Reklam

League Of Legends dünyaca ünlü, herkesçe oynanan bir oyundur. Son günlerde Lol skin oyuncuların dikkatini çekmiştir. Peki tam olarak nedir bu skin hilesi? Aslına bakarsanız bu bir programdır. Bu program ile League Of Legends oyununun içerisinde kostümlerinizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kazanma şansınızı yükseltmek adına oyunu oynarken en rahat olduğunuz kostümü seçme hakkına sahip olursunuz. Programı kullanması oldukça basittir. Yazılım yanlısı program sizlere muhteşem bir deneyim sağlayacaktır. Yine bu program ile sadece kostümünüzü değil, itemlerinizi, arka planlarınızı değiştirebilir ve sunduğu ek özelliklerden de faydalanabilirsiniz.

LOL Skin Hilesi Rehber

Sponsor Reklamlar

Öncelikle programı indirmelisiniz. Daha sonra “Şimdi Efsaneler Ligi Gitmek” yazısını görünce League of Legends oyununu başlatın. Ek not olarak; eğer yazı görünmez ise ya da gitmezse ModSkinPro’yu yönetici olarak başlatmalısınız. Şampiyon seçim ekranı dahil olmak üzere oyun başlamadan önce, arzu ettiğiniz şampiyon ara yüzden kostümünüzü seçmelisiniz. Seçimi yaptıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde bulunan kostümün ismine tıklamalısınız. Programı kapatmadan önce, varsayılan şampiyon kostümünü seçmeyi unutmamalısınız. Böylece Lol skin hilesi tamamlanmış olur. Ayrıca oyun içerisinde satın almak istediğiniz kostümü bu program ile deneyebilirsiniz.

LOL Skin Hilesi İnceleme

Kostüm modu yani Lol skin hilesi hiçbir şekilde hesabınıza zarar vermeyecektir. Hilenin amacı daha çok oyun içerisinde oyuncunun kendisini daha rahat hissetmesine yöneliktir. Oyuncu genel olarak karakterinin görüntüsünü dikkate alır. Daha özgün ve özel olmayı hedefler. Program aynı zamanda bilgisayarınız içinde herhangi bir zarar teşkil etmemektedir. Program hali hazırda binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Riot açısından da herhangi bi problem yaşanmadığı görülmüştür. Bu uygulama Lol Filipinler’de birkaç yazılımcının piyasaya sürdüğü bir program olarak bilinmektedir. Programın asıl adı ise “Mod Skin LOL Pro” dur.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Gillette Fortnite Turnuvasına Özel Kampanya! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.