GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / HATA VE ÇÖZÜMLERİ / İphone Açılmıyor Elmada Kalıyor

İphone Açılmıyor Elmada Kalıyor

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda İphone kullanıcılarının bir çoğunun başına en az bir kere gelmiş olan bu problemi nasıl çözeceğimizi anlatacağız. Öncelikle aşağıda anlattığımız basit yöntemleri uyguluyoruz ancak işe yaramazsa son basamakta anlattığımız üzere recovery yapmamız gerekiyor. Sisteme zarar vermeden nasıl çözüm üreteceğine dair bilgiler paylaştık. Öncelikle dünya markası olan Apple gün geçmiyor ki yeni modeline piyasaya çıkarmamış olsun. Her çıkan modeli beğeniyle takip ediliyor. Piyasanın hakimi olan markanın getirmiş olduğu bazı sorunlar kullanıcıları hiçte memnun etmiyor. Aşağıda yapacağınız adımlar ile telefonu bu sorundan kurtarabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

İphone Açılmıyor İşte Çözümler

Dünya markası olan Apple’in yeni modelleriyle telefon raflarında yerini almaya başladı. Bazı modeller de fazlaca sorulan açılmama sorunuyla ilgili öneriler sunacağız. Öncelikle belirtmeniz gerekiyor ki, burada ki yöntemler sadece deneme yanılma yöntemiyle sunulmuştur. Daha fazla çözüm için yetkili servis ile görüşmeniz gerekiyor.

İlk olarak 2 tuşa aynı anda basarak açmayın deneyin. Daha sonra bilgisayara bağlayarak deneyin. Açılırsa ana sayfa (home) basmak suretiyle devam edin. Daha sonra USB simgesi çıkacaktır. Daha sonra güncelleme yaparak telefonu açın.

En iyi çözüm olarak bir çok uzman tarafından tavsiye edilir. Update etmek sıkıntılarınızı çözebilir. Yinede çözüm bulamazsanız, teknik servis ile görüşmeniz gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.