GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / OYUN İNCELEMELERİ / İnternet İstemeyen Android Oyunlar

İnternet İstemeyen Android Oyunlar

Sponsor Reklam

İnternetsiz oyunlar listesinde en iyi olanları sizler için seçtik, hazırladık. 2019 Android tabanlı internet istemeyen oyunları tek bir başlık altında inceleyebilirsiniz. Bu oyunları internet gereksinimi duymadan oynamanız mümkün. Telefonlar ve mobil oyunlar hayatımızın bir parçası oldu.

Her yerde mobil oyunda olan bir çok arkadaşlarımız var. Özellikle kalabalık ortamda çok fazla oyun oynayan kullanıcıyla karşılaşıyoruz. Uçakta veya seyahatte internet erişimimiz istemeden oynanabilecek oyunları sizler için listeledik.

İnternetsiz Android oyunlar listesi 2019

Listemize ilk sıradan “Merged” oyun alıyor. Domino oyunu olarak bilinen bu oyunda 3 adet sayıyı yan yana getirmek suretiyle harfler elde ediliyor. Zaman geçirmek için harika bir oyun olarak belirtebiliriz. Heyecan verici, ücretsiz ve bağımlılık yaratan blok birleştirme puzzle oyunu oynamak için hazır mısınız ? Beyninizi test edecek eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bulmaca oyunları kategorisinde yerini alan bu oyunu incelemek için daha ne duruyorsunuz. Yüksek puanlar almak için blokları birleştirin ve ızgaradaki blokları ortadan kaldırın. Andriod için indirme linki

Sponsor Reklamlar

Listemize 2. sıradan giriş yapan Brain physics oyunuyla ilgili bilgiler aktarmak istiyoruz. Türkçe karşılığı Fizik Kutuları Beyin Bulmaca olarak bilinmektedir. Brain physics oyunu bir fizik bulmaca kutusu oyunudur. Beyin için fiziksel oyunların da ötesine geçmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, bir araba, pastel boya ürünleri kullanmanız gerekiyor. Görevini yerine getirmek için elinizden geleni yapmanız gereklidir. Çizdiğiniz her tasarım oyundaki fiziksel nesnelerle etkileşime girebilecek fiziksel nesneler haline getirecektir. 

Son olarak listemizde Omino oyununa yer vereceğiz. Strateji maç-3 ile buluştuğu eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Bu sonsuz zeka oyununda güzel zincir reaksiyonları oluşturmak için renkli halkaları sürükleyin ve eşleştirin.  Daha da fazla zil sesini kesmek ve sıçramak için güçlü hediyeleri kullanın.  Bu yeni ve yeni eşleştirme oyununun tadını dilediğiniz zaman, istediğiniz zaman kendi hızınızda yaşayın! 

  • Merged
  • Brain physics
  • Omino
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Metal Gear Survive İncelemesi başlıklı makalemizde Metal Gear Survive download, Metal Gear Survive hata çözümleri ve Metal Gear Survive İncelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.