GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / İnstagram Bildirim Gelmiyor

İnstagram Bildirim Gelmiyor

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere son yıllarda çok fazla kullanılan ve insanların beğenisine sunulan fotoğraflarınızı yayınladığınız Instagram hesapları üzerindeki bildirim ayarlarından bahsedeceğiz. En popüler uygulamalardan biri olan Instagram hesabını da bildirim ayarlarını ve hesap ayarlarını düzenlemek için sizlere birkaç öneride bulunacağız.

Son zamanlarda sayfamızda çok gelen sorular arasında olan Instagram bildirim gelmiyor sorusunun cevaplarını bu yazımızda sizlere vereceğiz. Milyonlarca kullanıcısının yer aldığı platform olan Instagram son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olmaktadır.  Aynı zamanda insanların iş ve Ticaret içinde kullandıkları bir uygulamaya dönüşen Instagram ürün ve pazarlama konusunda da yerini almaktadır.  Üyelerimizden gelen sorular üzerine Instagram hesabında bildirimler neden gelmiyor ve Instagram hesabından bildirimler neden gözükmüyor gibi sorulara yanıt vereceğiz.

 

instagram bildirim ile ilgili görsel sonucu

Sponsor Reklamlar

 

Öncelikle şunu belirtelim ki Instagram hesabı ayarlar kısmından anlık bildirim iletileri sekmesine tıkladığımızda açılan pencere üzerinden bildirim ayarlarını gerçekleştirebiliriz burada yer alan çeşitli bildirim ayarlarında beğenmeler yorumlar takip etmeler içinde kullanabilirsiniz.

Bulunduğunuz resim bildirimleri etiket bildirimleri yer bildirimleri gibi çok fazla bildirim ayarları olmaktadır. Siz de buradan bildirim gelmesini istediğiniz seçenekleri bularak gelen bildirimlerin herkesten Takip ettiğiniz kişilerden ya da bildirimleri kapalı olarak ayarlayabilirsiniz Instagram bildirim gelmiyor sorusunun cevabı olarak bahsettiğimiz bildirim ayarlarını kapalı olarak işaret dediyseniz beğenilerinize yorumlarınıza fotoğraflarınıza etiketlendiğin fotoğraflarınıza gönderilerinizi hikayelerinizi ve çok çeşitli alandan bir bildirimlerinizi ayarlayabilirsiniz. Bu ayarlarınızı kontrol ederek bildirim gelmesini istediğiniz seçenekleri herkesten ya da takip ettiğiniz kişiler olarak işaretlediğinizde de sizlere de bildirim gelecektir Instagram hesabı üzerinden yönettiğiniz farklı hesapları da bu şekilee kullanabilirsiniz.

 

instagram bildirim ile ilgili görsel sonucu

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM SENARYOSU başlıklı makalemizde game of thrones 8 sezon 3 bölüm, game of thrones 8 sezon 3 bölüm fragman ve game of thrones 8 sezon 3 bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Yorumlar

  1. ayarları yaptım hocam düzeldi çok saol

  2. emeğine sağlık hocam bildirimler gelmeye başladı yaptım oldu

  3. hocam ayarlar kısmını bulamadım ama nasıl yapıcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.