GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / HABERLER / İNJUSTİCE 2 ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU!

İNJUSTİCE 2 ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU!

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar, hepimizin merak beklediği İnjustice serinin ikinci oyunu için resmi çıkış tarihi sonunda geldi.

Geçtiğimiz haftalarda Warnes Bros’taki bir yetkilinin Gamespot’a yaptığı açıklama ile piyasaya da bir süredir spekülasyonlar vardı. Ancak dün oyunun geliştiricisi olan NetherRealm Stüdyosu tarafından atılan aşağıdaki tweet ile oyunun çıkış tarihi resmi olarak kesinleşmiş durumda.

 5 Mayıs 2016 tarihinde hem Xbox One hemde PS4 için İnjustice 2 satışa çıkarılacak. Malesef serinin yeni oyunu PC için çıkış yapmayacak gibi görünüyor.

İnjustice 2 Hakkında

Genel Olarak

Daha yüksek grafik ve yapay zeka ile gelen oyun önceki oyunlara benzer mekanikler içerek. Zaten karakterlerin bir çoğunun aynı olduğunu hesaba katarsak, kalıplaşmış bu karakterlerden yeni mekanikler beklemek biraz absürd olurdu.

Sponsor Reklamlar

İnjustice 2 ile “Vites Sistemi” adlı bir sistem getiriliyor. Henüz hakkında fazla bir bilgi olmasa da bu sistem ile her karakterlere özgü ekipman ve kostüm parçaları toplamanızı ve çeşitleri statları yükseltmenizi sağlayan bir yağma sistemi olacağı söyleniyor. Aslında bu oyun içerisinde sizi ödüllendirmek amacıyla getirilmiş bir sistem.

Bu sistem ile karakterlerinizin görünümlerini özelleştirebilir, karakterinizin gücünü, hızını, sağlığını ve savunmasını artırabilirsiniz.

Oyunun multi – player modunda bu vites sistemi ile kazandığınız bonus özellikleri kullanabileceksiniz. Oyun bu noktada düşük statlı oyuncularında oyundan zevk almasını sağlamak için iki farklı alternatif getirmiş. Multi-player oyunlarda karşılaşma ararken vites sistemi dahil yada dahil olmayan olmak üzere iki farklı rekabetçi modu seçebiliyorsunuz.

Fragman

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=oDav-JfidL0[/embedyt]

Senaryo

Önceki oyuna bağlı olarak devam eden bir senaryo söz konusu. Süperman’in çöken rejiminin ardından Batman ve isyancılardan hayatta kalanlar, insanları bir araya getirerek eski egemenliği yeniden kurmaya çalışmaktadır. Her şey daha iyiye giderken aniden büyük bir tehdit çıkmakta ve dünyanın varlığını tehdit etmektedir.

Süper Kahramanlar

  • Aquaman
  • Atrocitus
  • Batman
  • Blue Beetle
  • Deadshot
  • Gorilla Grodd
  • Harley Quinn
  • Supergirl
  • Superman
  • Wonder Woman

Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu şekilde. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.