GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa / GENEL / HİTMAN EPİSODE 2: SAPİENZA YAYINLANDI

HİTMAN EPİSODE 2: SAPİENZA YAYINLANDI

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 2016 yılının en sarsıcı oyunlarından biri olması beklenen Hitman’in bölüm bölüm piyasaya sürüleceği aylar öncesinden duyurulmuştu. Ve böylesi bir sistemin nasıl yapılacağı merak konusu iken ilk bölüm olan “intro and paris” 11 martta piyasaya çıktı. İlk bölümüyle insanları hayal kırıklığına uğratan ve oyunda yaşanan buglar ve sadece tek bir görev etrafında dönen olaylar nedeniyle bir çok olumsuz oy alan oyunumuz devam bölümü olan Episode 2;”Spienza” beklentileri karşılayan daha güzel bir bölüm oldu diyebiliriz. Oyunun ilk bölümüne nazaran ikinci bölümde daha fazla aksiyon bizi bekliyor. Grafikleri ve şehir temaları ve olay örgüsü ile dikkat çeken oyun Steam üzerinde şuan 23.99 TL den satılıyor. ( Satın almak istiyorsanız bu linkteki steam mağazasından alabilirsiniz)
Peki neye benziyor bu oyun diye merak edecek olursanız aşağıdaki tanıtım fragmanını izlemenizi tavsiye ederiz.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=8RkL0CsMTrQ[/embedyt]
Sponsor Reklamlar

Görmüş olduğunuz iki dakika bile insanın tüylerini diken diken etmeye yetiyor ancak oynamak için bilgisayarımızın biraz yüksek özelliklere sahip olması gerekiyor arkadaşlar. Ve bahsettiğimiz 23.99 TL lik ücret oyunun sadece bu bölümünü kapsıyor. Steamda şuan bu noktada size iki alım seçeneği sunuyor ya bölüm bölüm 24 TL alacaksınız ya da oyunun tamamını 150 TL lik bir fiyat ile tüm bölümleri satın alacaksınız. Eğer oyun Sapienza bazında devam edecekse aslında alınabilir yada oyunun tamamlanmasını bekleyip şöyle güzel bir gurubun crack’ini de bulabilirsiniz (ki oyun tamamlansın bunu sitemizde paylaşacağız)

Eğer almayı düşünüyorsanız önce bilgisayarınızın gereken özellikleri taşıyıp taşımadığına bakmakta fayda var arkadaşlar. Oyun gerçekten yüksek özellikler istiyor. Bu linke tıklayarak oyun için gereken sistem özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Evet arkadaşlar şimdilik yazımızın sonuna geliyoruz oyun hakkında yeni bir haber yahut güncelleme çıktığında sizlerle paylaşacağız. Herkese iyi oyunlar.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan CS GO YENİ GÜNCELLEME v 1.35.1.2 başlıklı makalemizde cs go, cs go güncelleme ve cs go kroma 3 kasası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.