GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Hello Neighbor Sistem Gereksinimleri

Hello Neighbor Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Hello Neighbor Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler paylaşacağız. 8 Aralık 2017 tarihinde piyasa çıkan kısa sürede popüler oyunlar kategorisinde yerini almıştır. Tüm dünyada kısa sürede böylesine popüler olan bu oyun, Dynamic Pixels tarafından geliştirilmektedir.

Oyundan kısaca bilgiler vermek gerekirse; bir komşunun evine sessizce girmesiyle birlikte ortaya çıkan bir sır bölümünden oluşmaktadır. Alt katta sakladığı tüm sırları bir korku oyunu çerçevesinde sunan firma, kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır.

Yapay zeka oyunları arasında yerini alan bu oyun bir çok heyecan ve korku barındırmaktadır. Sistem özellikleri standart bilgisayarda olması gereken parçalardan oluşmaktadır. En düşük sistem önerileri İ5 işlemcili bilgisayar ve üzeri işlemci isteyen bu oyunun, bellek türünde ise 6 GB gereklidir. Ekran kartı geliştirici firma tarafından GTX 770 ve üzeri grafik kartı istemektedir. Kapasite bakımından 5 GB alan yeterli olacaktır.

Sponsor Reklamlar

Fiyatları Steam üzerinden 29.99 $ üzerinden satılırken, ülkemize indirimli satış fiyatı 47,5 TL’dir. (Şu an için 11.12.2017) Kategorisinde ki diğer oyunlara göre fiyatları gayet uygundur.

Hello Neighbor Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 and up
  • İşlemci: i5 and up
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 770 and up
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Stereo. Play with good stereo.
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan CS GO SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.