Pazartesi , 11 Aralık 2023
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Heavy Rain Sistem Gereksinimleri

Heavy Rain Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklamlar
300x250

18 Şubat 2010 yılında çıkan Heavy Rain sistem özelliklerini bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Quantic Dream tarafından geliştirilen oyun, suç ve gerilim kategorisinde yer almaktadır. PlayStation 4, PlayStation 3, Microsoft Windows gibi platformlarda oynanan oyun ile ilgili geniş bilgileri bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. Google kullanıcıları tarafından %93 beğeni oranıyla en iyi oyunlar listesinde yer alan oyun hakkında bazı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Oyun +18 yaş üzeri yetişkenlerin oynayabileceği türden bir oyundur. Suç ve gerilim sınıfında yer almaktadır. Ülkemizde şu an itibariyle 70 TL gibi bir rakama satılmaktadır. En son sürümü 24 Haz 2019 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bir çok yabancı dil üzerinden desteklenmektedir. Oyunda heyecan en üst düzeydedir. Gerilim türünde olduğundan dolayı ses ve grafik efeckleri tatmin edici düzeydedir.

Bu tip oyunları merak eden kullanıcılarımıza tavsiye edebileceğimiz oyunlarında başında gelmektedir. Kısa anlatımla bir katil peşinde aramalar yapılmaktadır. 4 karakter üzerine yoğunlaşma ve bunları takip edilmesi gibi farklı olaylar yaşanmaktadır. Kısacası oyunun nasıl şekil alacağı tamamen senin yapacağın hamlelere bağlıdır. Merak edenler için sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 veya üzeri (64 bit) İşletim SistemiWindows 7 veya üzeri (64 bit)
İşlemcii5-4430 @ 3.0 GHz veya eş değeri İşlemcii5-6600K @ 3.5 GHz veya eş değeri
Bellek4 GB RAM Bellek8 GB RAM
Ekran KartıNvidia GeForce GTX 660 2 GB veya AMD Radeon HD 7870 2 GB Ekran KartıNvidia GeForce GTX 970 4 GB veya AMD Radeon R9 390 4 GB
Direct X11 Direct X11

Yine merak edenler için PS4 versiyonu için Trailer yukarıda videoda sunulmuştur. Oyun Epic Games altında satılmaktadır. Oyunu satın almak için Epic Games resmi internet sitesine giriş yaparak satın alma bölümünden gerçekleştirebilir.

Bir önceki yazımız olan Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde arma 3 hatası, arma 3 nasıl kurulur ve arma 3 sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir