GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / HALF LİFE 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

HALF LİFE 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Sponsor Reklam

half life 3 ne zaman çıkacak

Sponsor Reklamlar

Zönk!!! Beklediğiniz gibi sistem gereksinimleri yok şuan hatta oyunun çıkıp çıkmayacağı bile belli değil(!) çünkü Valve henüz bu yönde resmi bir açıklama yapmadı. Peki neden böyle bir başlık attık ? Arkadaşlar bildiğiniz gibi ipuçları vermeyi seven Valve bir Dota 2 dosyasının içinde hl3.txt adlı bir belge sızdırdı ve bu o zaman gündeme bomba gibi oturmuştu. Çünkü yarım kalan serinin nası devam edeceği merakla bekleniyordu. Ancak Valve oyunun çıkmayacağını haberlerin yersiz olduğuna dair açıklamalarda bulunmuştu. Oyun hakkında özellikle bu sıralar bir takım muhabbetler dönüyor arkadaşlar. Bunlardan birisi gabene bu yönde yöneltilen soruyu yanıtlamak istememesi , Marc Laidlow’un ( Half Life’ın senaristi) kendisine yöneltilen Half life çizgi roman olarak devam edecek mi sorularına “Hali hazırda bitmiş olan senaryoyu, oyunu varken neden çizgi romanla devam ettirelim” şeklinde açıklamalarda bulunması ve Valve deki yetkili bir takım kişilerin geçen sene yaptığı açıklamada Half Life 3 ü aceleye getirmek istemediklerini bildirmesi yakın bir zamanda mükemmel kalitede bir Half life oyunu ile karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor arkadaşlar. Keza konu ile alakalı IGN ve GameSpot gibi büyük oyun portallarında şimdiden başlıklar açıldı. Hatta GameSpotta şuan Half Life 3 yakın zamanda çıkması beklenen 50 oyun arasına bile girdi arkadaşlar.

Evet arkadaşlar şuana kadar yapılan açıklamaları kısaca özetledik. Dediğimiz gibi Half Life 3 artık spekülasyon bir haber olmaktan çıktı, şuan için tek beklenen Valvenin bu yönde yapacağı resmi bir açıklama. Bu açıklama geldiğinde yine sizlerle paylaşacağız. Herkese iyi oyunlar

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Dark Souls 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde dark souls 3 için bilgisar özellikleri, dark souls 3 minimum sistem gereksinimleri ve dark souls 3 pc özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. Sene 2008 half life 2: Episode 2 yi bitirdim. Lise 2 deyim en yakın arkadaşım da bitirdi o sıralar. Çok koyu muhabbetler yapıyoruz. Seneye gelir diyoruz episode 3. Ama ne bilelim sene 2016 olcak hala episode 3 olmayacak. O gün bugündür google a half life 3 yazar haberlere bakarım. Bu makaleyı de o sayede okudum. Eyvallah bilader, umutla besledin bizi. Hadi inşallah bu E3’te görecez Half life 3′ ü. Yoksa Gaben’ a güdümlü füze atcam burdan

    • Bizde şuan merakla bekliyoruz. Tam 2 hafta kaldı fuarın açılmasına. Bu senede half life 3 hakkında bir duyuru yada en azından “çalışmalara başladık” şeklinde bir açıklama yapmazlarsa çok fena beddua alacaklar 🙂 Ama bu sene beklentim büyük, Gamespot böyle bir başlık attıysa vardır elbet bi bildiği..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.