GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 20 Temmuz 2019
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / GTA Vice City Para Hilesi Nasıl Yapılır ?

GTA Vice City Para Hilesi Nasıl Yapılır ?

Sponsor Reklam

GTA Vice City oyunun para hilesiyle istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz. 2019 yılı itibariyle en güncel şifreleri oyun bulgu ve çözüm kategorimizde paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ele aldığımız konun oyunda sınırsız para hilesiyle yapmak istediğiniz her şeyi yapacaksınız. Sınırsız para ile yapabileceğinizi pek çok şey vardır. Örneğin görev öncesi sınırsız para ile oyuna başlarsanız, bir çok silah satın alabilirsiniz. Hatta görevde yapabileceğiniz arabalar bile satın alabilirsiniz. Yani kısacası para hilesiyle yapılabilecek pek çok şey vardır.

GTA Vice City Sınırsız Para Hilesi Nasıl Olur ?

Vice City oyunda sınırsız para istiyorsanız, burada ki şifreleri mutlaka kullanmanız gerekiyor. Zira bu şifreler oyunda sizi çok farklı bir konuma getirecektir. Sınırsız paranın kullanılacağı pek çok yeri vardır. Örneğin görev önce kısa bir gezinti yapmak istiyorsanız. Fakat istediğiniz silahları alamıyorsunuz. İşte burada kullanabileceğiniz en hile sınırsız para şifresi olacaktır. Bunu kullanarak oyunun tam kontrolünü elde edebilirsiniz.

Acil paraya ihtiyacınız varsa yine bu şifreyi kullanabilirsiniz. Kısacası para hilesiyle olmayacak bir şey yoktur. Oyunun kontrolünün sizde olmasını istemiyor musunuz ? Eğer cevabınız evet ise burada ki şifreyi denemeniz gerekiyor. Peki hile nedir ? Aslına bakarsanız bu hile bir çok internet sitesinde bulunan şifreden farkı yoktur.

Sponsor Reklamlar

Şifreyle birlikte ölümsüzlük ve sınırsız parayı aynı anda vermektedir. Oyunda kullanmanız için ayrıca bir program gereklidir. İlk olarak Cheat Engine 6.3 programını bilgisayara kurunuz. Programı çalıştırdıktan sonra oyunu içine atarak değişiklik için başlatın.

Önce oyunda kaç paranız olduğu Hex bölümüne yazınız. Ara bölüme yazarak bulunuz. Daha sonra burada istediğiniz parayı yazarak kaydedin. Daha sonra oyunu yeniden başlatarak deneyin. Takıldığınız yerde yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2019 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg güncel hile ve Pubg Hile 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.