GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 20 Temmuz 2019
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / GTA Vice City Hava Durumu Hileleri (EN GÜNCEL)

GTA Vice City Hava Durumu Hileleri (EN GÜNCEL)

Sponsor Reklam

GTA Vice City oyunun hava durumlarını değiştirmek istediğiniz zaman aşağıda ki şifreleri girmeniz gerekiyor. Bazen oyunda havanın değişmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken aşağıda şifreleri girmek olacaktır. Peki, ne işe yarıyor ? Aslına bakarsanız oyunundan tam anlamıyla zevk almanızı yaracak güzel hilelerin başında gelmektedir.

2002 yılından itibaren hayatımıza giren ve 2019 geldiğimiz şu günlerde toplamda 17 senedir oynanan ve oynanmaya devam harika bir oyundur. Oyun bulgu ve çözümleri kategorimizde paylaştığımız bu konumuzda vice city hava durumu hileleri yer almaktadır. Burada yapmanız gereken istediğiniz zaman aşağıda şifreleri girerek havanın durumunu değiştirmek olacaktır.

Örneğin bir görevde sisli bir ortamın olması görevi zora sokabilecek bir durumdur. Peki ne yapmanız gerekiyor ? İşte burada işinize yarayacak hava durumu hileleridir. Bu görev bir anda sizin girmiş olduğunuz bir hava durumu ile değişecektir. Diyelim ki sisli bir ortamdan güneşli bir ortama geçmek istiyorsanız “LOVELYDAY” hilesini girmeniz gerekiyor. Bu şifreyi girer girmez bir anda ortam güneşli bir yere dönüşecektir.

Sponsor Reklamlar

Bu hileyi girdiğiniz halde açılmıyorsa şu adımları izlemeniz gerekiyor;

  • Hileyi oyun içerisinden yazdığınız emin olun.
  • Girmiş olduğu harfleri eksiksiz yazdığınız emin olun.
  • Klavye üzerinden beklemeden hızlı bir şekilde tuşlara basmayı deneyin. Bazı yavaş durumlarda hileler olmayabilir.
HİLE DURUM
LOVELYDAY Güneşli hava
APLEASANTDAY Rüzgarlı hava
ABITDRIEG Bulutlu hava
CANTSEEATHING Sisli hava
CATSANDDOGS Yağmurlu hava

Genel hatarı itibariyle güneşli yada rüzgarlı bir hava ortamı oluşturmak istiyorsanız, yukarıda ki şifre yada şifreleri tek tek girmeniz gerekiyor. Aynı anda birden fazla hava durumu oluşmaz. En son yazdığınız hileye göre Vice City durum alır.

Bütün işleri yerine koyduktan sonra arabaları değiştirmek istiyorsanız, burada ki bağlantıyı mutlaka inceleyin.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2019 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg güncel hile ve Pubg Hile 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.