GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / GTA 4 Kasma Sorununa Kesin Çözüm

GTA 4 Kasma Sorununa Kesin Çözüm

Sponsor Reklam

GTA 4 kasma, donma veya takılma problemi yaşıyorsanız bu yazımızda bahsettiğimiz noktaları inceleyerek soruna çözüm kavuşturabilirsiniz. Öncelikle serinin 7. oyunu piyasaya çıkmasına az bir süre kaldı. GTA 4’de FTP artışı yapacağınız ve oyun içerisinde sıkıldığınız kasma problemlerini nasıl gideceğinizi tek tek anlatacağız. İlk olarak burada paylaştığımız link üzerinden siteye geçiş yapınız. Ardından karşınıza çıkan ekran indirme işlemini yaparak devam ediniz. Yaklaşık olarak 100 MB’lık bir dosyadır. Dosya indirme işlemini bitirdikten sonra aşağıda ki adımlardan devam ederek kısa yöntemler ile kasma, donma veya takılma sorununa çözüm sunacağız.

İlk olarak indirdiğiniz dosyayı masa üstüne çıkarak işlemleri anlatmaya başlayalım. Attığınız winrar dosyasının içerisinde 2 tane klasör bulunmaktadır. Bu klasörleri GTA 4 oyunun bulunduğu ana dizine atarak karşınıza çıkan aynı dosyaları değiştir seçeneğine evet diyerek işlemlerin bitmesini bekleyiniz. Bu detay aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

Sponsor Reklamlar

Bu işlemlerin ardından takılma ve kasma sorunu ortadan kalkacaktır. Yine takıldığınız bir yer olursa yorum bölümden bizlere iletin. Sorunu birlikte arayalım.

Kısa bir bilgi vermek gerekirse; bu işlemleri yapmadan attığınız 2 klasörün orjinal yedeğini alınız. Daha sonra bir problem yaşadığınızda aynı klasörleri atarak oyunu eski hale getirebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin !

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg 2020 hile ve pubg android hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.