GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / HABERLER / God of War 2017 Ne Zaman Çıkacak ?

God of War 2017 Ne Zaman Çıkacak ?

Sponsor Reklam

God of War 2017 Ne Zaman Çıkacak ?

Evet arkadaşlar bu seri yazımızda sizlere 2017 yılında çıkacak olan oyunları  ve merakla beklenen oyunların listesiyle ilgili yazılarımızı sunuyoruz. Oyun severlerin merakla beklediği ve 2017 yılının ilk aylarına girdiğimiz su sıralar da merakla beklenen oyunlar olmaktadır.

2017 yılına girdiğimiz dönemler de yeni çıkacak olan oyunlar listesinde merakla beklenen ve özellikle PS4 için çıkacak oyunlar yer alacaktır. Oyun tutkunlarının merakla beklediği ve seri oyunların devamı dört gözle bekleyen maceracılar oyunların çıkış tarihlerini beklemektedir. Bizde sizden gelen bu yoğun istek üzerine 2017 yılı içerisinde çıkacak olan oyunlarla ilgili yazılar sunmaya çalışacağız.

Sponsor Reklamlar

Evet 2017 yılında çıkacak oyunlar arasında yer alan God of War serisi oyuncuların merakla beklediği oyunlar arasında yer almakta ve çıkış tarihi ise 2017 yılıının sonu olarak belirlenmektedir. Yeni serisi ile beklenen ve PlayStation 2 ve PlayStation 3 dönemlerine damgasını vuran Kratos, bu sefer PlayStation 4 ile oyunlarının meraklarını gidermektedir. God of War tamamen yenilenmiş mekanikleri ile piyasaya çıktığında oyunların heyecanın göreceğiz.

Geliştirici: Sony Santa Monica
Yayıncı: Sony
Çıkış tarihi: TBA 2017
Platform: PS4
Tür: Aksiyon – Macera

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.