GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / HABERLER / GHOST RECON:WİLDLANDS AÇIK BETA GELİYOR!
ghost recon wildlands open beta ne zaman

GHOST RECON:WİLDLANDS AÇIK BETA GELİYOR!

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar yeni bir duyuru ile karşınızdayız. Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemotun yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki aylarda Ghost Recon: Wildlands için PC, PS4 ve Xbox One Platformlarında Açık Beta’nın açılacağını duyurdu. Tarih olarak bir sonraki çeyrek, yani kış ayını işaret etse de tam olarak hangi tarihleri kast etti bilemiyoruz. Tahminen 2017 başlarında Open betanın açılacağını söyleyebiliriz.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=n-SVbc9YkuM[/embedyt]

Daha da geç olursa bir anlamı kalmaz, oyunun kendisi zaten 7 Mart 2017 tarihinde çıkış yapacak.

Guillemot yaptığı açıklamada aslında bunun tam anlamıyla açık beta olmadığını kapalı betanında öelliklerini taşıdğını belirtti. Amaçlanılanın insanlara oyunu tanıtmak, oyunu ve mekaniklerini kavramalarını sağlamak olduğunu belirtti.

Konuşması sırasında “Bu aslında devrim gerçekleştirmeye çalıştığınız bir oyun, geçen seneki oyunumuz The Division ile karşılaştırdığımızda benzer temaya sahip diyebiliriz.” Ayrıca yine konuşması sırasında oyunun hala tamamlanmadığını, daha uzun yollarının olduğunu belirtti.

Sponsor Reklamlar

Aslında bu sözlerinin beni ürküttüğünü söylemem lazım, umarım Divisiona olan benzerlik sadece teması yönünden olur. Malum Divisionun nasıl bir fiyasko olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece bir kaç haftalık oynanacak bir oyun gibiydi, kendi içerisinde devamlılığı sağlayan hiç bir etmen yoktu. Oyuna gelen güncellemeler de hiç bir şeyi değiştirmemişti. Umarız Wildlands için böyle olmaz.

Keza yine konuşması sırasında “Ghost Recon: Wildlands oyuncuları gerçekten heyecanlandıracak bu konuda kendimizden eminiz” şeklinde bir açıklama yaptı. Bildiği bir şey mi var yoksa oyunumu pazarlamaya çalışıyor bilmiyoruz. Sözlerinin doğruluğundan ancak Açık Beta başladığında emin olabiliriz.

Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu kadar. Yeni duyurular olduğunda yine burada sizi bilgilendireceğiz. Herkese iyi oyunlar.

GHOST RECON: WİLDLANDS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. Abi seni rüyamda gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.