GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Full İzle
Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Full İzle

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Full İzle

Sponsor Reklam

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Full İzle, Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Fragmanı İzle, Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Geçen pazar gecesi Game of Thrones 8. sezon 4. bölümü  , 78 dakikalık çalışma süresine o kadar sığdı  ki, nereden başlayacağımı bile bilmiyordum.

Öncelikle olarak Winterfell Savaşı sona erdi ve biz Gece Kralının istilasının başlamasıyla kaldık; Jon Snow’un aslında Aegon Targaryen olduğu; ve Cersei’nin Demir Taht üzerindeki demir kavrama gerçeği – ve Daenerys’in demiri almaya karar verdi. Bu kesinlikle epik bir bölümdü, ancak anlık olarak dile getireceğim çok sayıda kelime oyunu var. Katılacak çok şey vardı ve korkarım her detayı bulmak için ikinci kez izlemem gerekebilir.

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Fragmanı İzle

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Fragmanı İzle, İlk yarısı klasik, en yüksek Game of Thrones gibi görünüyordu , ikincisi ise bizzare kararlarla doluydu ve hikaye anlatıcılığını koştu. Daha güçlü olan bu yarı uzun gecenin ardından ; Ölülerle dövüşen kaç kişinin kaybolduğunu vurgulayan güzel, geniş bir atış. Yine de, olayın ciddiyeti, karakterlerimiz için sonuç olmamasından dolayı biraz azaldı; son derece önemli karakterlerin yakın çekimleri Lyanna Mormont ve Edd neredeyse eğlenceliydi. Game of Thrones 8. Sezon 4. bölüm Ancak tehdit devam etti, ordular katledildi.  Game of Thrones 8. Sezon insanlar yıkıcı bir savaşın sonunda insanlığın her zaman yaptığını yapar – çok sarhoş olurlar ve seks yaparlar. Westeros’un bebek patlaması başladı.

Sponsor Reklamlar

 Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 bölümün en gerçekçi kararı, kayıpları mahvetmek yerine yaşamı kutlamak. Fakat bir sonraki savaş zaten ufukta ve Daenerys aceleyle satranç taşlarını masaya koyuyor, Gendry’yi Fırtına’nın Sonu’na götüren piç kurusu. Yalnızca Sansa ve Tyrion, stratejik motivasyonu görecek kadar akıllıdır (bu, Jon’un neden sinsi ama gerekli güç hareketleri yapmaması gerektiği için tek başına iyi bir yönetici olmadığının altını çizer). Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 sizlere heyacanı yaşatarak adeta sizleri ekran başına kitleyecektir. Biri hayatta kalmak için oyunu oynamalıdır ve Daenerys her zaman nihai hedef olan Demir Taht’ı düşünmektedir. Jon’u erkekler tarafından övüldüğü gibi açıkça izliyor ve (haklı olarak) oldukça tehdit altında olduğunu hissediyor.

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Full İzle
Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Full İzle

 Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 5 Fragmanı

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 5 fragmanı Gerçek olan bir şey, ejderhalar ve zombilerle ilgili bir hikayedeki son derece sahte bir fikir gibi görünebilir, ancak anlatıların çalışması için kesinlikle var olması gereken şeylere dayanır: tutarlılık, tekrarlanabilirlik ve sürpriz. Bize gerçek hisseden, bize tuhaf, yumuşak insan kısımlarına sezgisel olarak bağlandığımız şekillerde dokunan bir insan gösterin ve sonra dünyanın ve birbirlerinin kayalarına karşı anlaşılır ve beklenmedik şekillerde kırıldıklarında ne olacağını bize gösterin.

Game of Thrones’un 5. Bölümü, Yayınlanmadan Önce İnternete Düştü 

GAME OF THRONES 8. SEZON 6. BÖLÜM SENARYOSU- TIKLA – HEMEN İZLEYİN Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg 2020 hile ve pubg android hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.