GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 20 Temmuz 2019
Anasayfa / HABERLER / Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle Hd – Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle Hd, Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm, Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle, Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm tek parça izle

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle Hd – Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm

Sponsor Reklam

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle Hd, Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm, Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle, Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm tek parça izle, Game of Thrones Season 8 Episode 6 gibi konularda sizlere yardımcı olacağız.

Game of Thrones 8, son bölümü – Sezon 8, Bölüm 6 – 19 Mayıs Pazar günü her yerde televizyona ve bilgisayarlara geliyor. HBO’nun bölüm hakkındaki resmi önizlemeleri neredeyse hiçbir şey göstermedi. Bölüm 6 tanıtım fragmanı ve fotoğrafları yalnızca şunları içeriyor: Bölüm 5’i izledikten sonra bekleyeceğiniz şeyler. Bu, etrafta dolaşılması gereken birçok spekülasyon olduğu anlamına gelir. (Bazı taraftarlar Genç Griff’i görüp görmeyeceğimizi merak ediyorlar, ancak bu pek olası görünmüyor.) Arya, Tyrion ve Jon Snow gibi karakterler olan her şeyden etkilenmiş gibi gözüküyor, ancak bölümün ikinci yarısı boyunca asla bir göz alamadık Daenerys şeyler hakkında nasıl hissettiğini.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle Hd
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle Hd

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle Hd

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle bölümünde yine sizlere meraklar uyandıracak bir sahne ile izleyicilerin karşısına gelmektedir. Arya Melisandre’nin “kahverengi gözler, yeşil gözler, mavi gözler” tahmininin son bölümünü yerine getirerek Dany’u öldürecek mi? (Dany, kitaplara dayanarak mor gözlere sahip olmalı, ama aktris Emilia Clarke’ın gözleri aslında yeşildi.) Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle Jon, Kral Toprakları Düşüşü sırasında suçlarından dolayı Dany’yu öldürecek ve kral olarak haklı rolünü üstlenecek mi? Yoksa daha şaşırtıcı olan bir şey olacak mı – Varys ve onun küçük kuşlarını içeren Bölüm 5’teki sessiz sahnelerin ışığında oldukça muhtemel görünen bir bükülme?

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 4 Full İzle

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm İzle

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle konu başlığında yine sizlere bu haftaki bölüm hakkında bilgi vereceğiz. Merakla beklenen bölümler arasında yer alan izleyicilerin ekran başına kitlenecek bir bölüm olacaktır. ölüm açılış sahnesinde Varys, Jon Snow’un gerçek kimliğini açıklayan mektuplar yazıyordu. Muhtemelen Jon’u tahtı ele geçirmeyi haklı çıkarmak için Westeros’ta bir çift gözü olan herkese yolluyordu. Gray Worm onun için geldiği bölümde daha sonra yine de bunu yapsa da, gerçekte herhangi bir kuzgun gönderip göndermediği belli değil – eğer öyleyse, ekrandan çıktı. Benim param evet, ama bu şu an için mesele dışında. Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle  Varys, Gray Worm ve Unullied’in salona odasına doğru yürüdüğünü duyunca, yazdığı mektubu yakar ve halkalarını çıkarır. Kamera kısa bir süre çevirip, çekip çıkardığı ve masasının üzerindeki boş bir kadeh içine düşürdüğü aşırı yakın çekimde duruyor. Gerisi yakında takip ediyor.

Sponsor Reklamlar

game of thrones season 8 episode 6
game of thrones season 8 episode 6

Game of Thrones Season 8 Episode 6

Game of Thrones Season 8 Episode 6 bölüm açılış sahnesinde Varys, Jon Snow’un gerçek kimliğini açıklayan mektuplar yazıyordu. Muhtemelen Jon’u tahtı ele geçirmeyi haklı çıkarmak için Westeros’ta bir çift gözü olan herkese yolluyordu. Gray Worm onun için geldiği bölümde daha sonra yine de bunu yapsa da, gerçekte herhangi bir kuzgun gönderip göndermediği belli değil – eğer öyleyse, ekrandan çıktı. Benim param evet, ama bu şu an için mesele dışında.

Game of Thrones 8 season 6 episode
Game of Thrones 8 season 6 episode

Varys’in “küçük kuşlarından” biri olan Martha, odaya girdiğinde, Martha’nın Varys’e “yemek yemeyeceğini” (“muhtemelen” Dany olacağı söylenir) ve Varys’ın da alacağını “söylediği kısa bir borsa var. Akşam yemeğinde tekrar dene. Martha, Dany’nin askerlerinin onu izlediğine inanıyor ve Varys, büyük risklerin büyük ödüller kazandığını hatırlatarak küçük kızı güvence altına almaya çalışıyor. Game of Thrones Season 8 Episode 6 sahnenin sonunda, Varys, görünüşte çalıştığı mutfağa Martha’yı geri gönderir. Çok Varys benzeri bir hareket; Fısıltıların Efendisi her zaman komplo kuruyor ve açıkçası, bu sezonki yayı karaktersizce aptal gibi görünüyordu. Planı Jon ve Tyrion’a doğrudan yaklaşmaktı ve eğer başaramazlarsa ölür mü? Bu eskiden tanıdığımız Örümcek değil. Fakat kraliçeye açıkça meydan okursa – klasik, riskliyse, yanlış yönlendirilirse – gizlice onu gölgelerden zehirlemeye karar verirken? Şimdi bu daha uygun.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Tek Parça İzle

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm tek parça izle konumuzda sizlere dünyayı kasıp kavuran dizilerden bir tanesi olan ve milyonların akşam ekrana kilitleneceği dizi olan GOT 8 sezon 6 bölüm ile sizlere dizi keyfini yaşatacaktır. Bizde sizlere bu konuda dizi hakkında çeşitli bilgiler ve fikirler vereceğiz. Yeni yayınlanacak olan son bölüm olan Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm tek parça izle sizlere sitemiz dizi keyfini sunacağız. Sizler de hemen sitemizden yeni yayınlanacak olan adeta milyonların ekrana kitleneceği dizilerden biri olan Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm keyfini yaşamak için sizleri takipte kalın. Sizleri hemen dizi keyfini yaşamak için sitemizden inceleyebilirsiniz.

Game of Thrones 8 Sezon 6 Bölüm ile sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Varys, Gray Worm ve Unullied’in salona odasına doğru yürüdüğünü duyunca, yazdığı mektubu yakar ve halkalarını çıkarır. Kamera kısa bir süre çevirip, çekip çıkardığı ve masasının üzerindeki boş bir kadeh içine düşürdüğü aşırı yakın çekimde duruyor. Gerisi yakında takip ediyor. Bu hiçbir şey olmayabilir ya da her şey olabilir: Olenna Tyrell düğünde Joffrey’i zehirlediğinde, Littlefinger’ın aptalı Dontos tarafından kendisine verilen Sansa’nın kolyesinden Zehiri – “boğucu” olarak adlandırdı. çürüttü ve sahte kristali Joffrey’in fincanına düşürdüğü tahmin edildi ve burada çözüldü ve tespit edilemedi. Game of Thrones 8 Sezon 6 Bölüm ile izleyicilerine final bölümünü yaşatarak veda etmektedir.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.