GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Sponsor Reklam

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı ile sizlere bu yazımızda son bölüm olan dizi hakkında bilgi vereceğiz. Merhabalar değerli takipcilerimiz bu haftaki konumuzda sizlere en çok izlenen dizilerden bir tanesi olan Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm hakkında bilgi vereceğiz.  Game of Thrones sekizinci sezon altıncı bölüm, Mad Queen’e döndükten ve King’s Landing’i yaktıktan sonra, Starks’in Daenerys Targaryen’e karşı isyanını görmeye başladı. Arya Stark sonuçta Daenerys’i büyük bir Gray Worm bükümü ile öldürecek mi?  Hayranları Game of Thrones olduğunu hatırlar Arya (Maisie Williams tarafından canlandırılan) kardeşi Jon Snow’un (Kit Harington) tahta gerçek iddiasını bulduktan sonra sezon sekiz, bölüm beş yılında Kral Landing yöneldi.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

Game of Thrones 8. Sezon 6. Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alan GOT 8. sezon bölüm 6 hakkında sizlere kısa kısa bilgiler vereceğiz. Daenerys’in (Emilia Clarke), Jon’un King’s Landing’i imha ederek güvenine ihanet ettiğini gördükten sonra , HBO serisinin hayranları , Demir Taht’a bir Stark koymak için Daenerys’i öldürmek üzere olduğuna inanıyor. Jon’un gerçek kimliğini öğrendikten sonra Daenerys’e nasıl bu kadar yakın olacağı belli değil çünkü Daenerys, Demir Taht iddiasını durdurma arzusuna karşı temkinli olacak. Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı  bu yüzden, büyük bir bükülmeyi temsil edecek olan taraftarlar, Arya’nın kendisine yaklaşması için sadık Daenerys’in takipçisi Gray Worm (Jacob Anderson) olarak kendini gizleyeceğine inanıyor.

Sponsor Reklamlar

Game of Thrones 8 season 6 episode
Game of Thrones 8 season 6 episode

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full İzle

 Game of Thrones season 8 episode 6 taraftarlar Arya’nın herkese dönüşebileceğini ve kendilerini de onlar gibi gizleyebileceğini hatırlayacaktır. Reddit hayranı Hoowuurd şu teoriyi açıklamaya çalıştı: “Arya’nın Jon’a Dany’yı öldürmekle ilgili olarak gideceğini düşünüyorum ve onu sevdiği halde bu bölümde büyük bir idrak gerçekleştirdi. ‘Kraliçesi’ masumları öldürdüğü için hala aynı şeyi yapmayı reddetmekle kalmayıp, diğerlerine de durmalarını emretti. “Belli olan sorun, Dany tarafından yaklaşılmasının yanı sıra bölge tarafından kaşlarını çatmadan onu öldürmektir. Bu, Arya’nın kaotik olduğunu belirttiğim gibi Gray Worm’ı öldürmesine neden olacak, ayrıca Dany’in sağ kolu ve sevgisini kaybettikten sonra biraz delirmeye başladı. Game of thrones son bölüm ile sizlerin izlemesine sunulmuştur.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm
Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm

Game of Thrones Season 8 Episode 6 İzle

Game of Thrones 8 season 6 episode ile sizler de bu son bölüm hakkında detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Arya, Gray Worm’ın yüzünü Dany’yı öldürmek için kullanacak ve Gray Worm, Dany ve daha sonra kendini öldürmüş gibi görünecek şekilde ayarlayacaktır ya da sadece olay yerinden kaçacak ve onu bir dünyaya gizem bırakacak”Arya Daenerys’i öldürse, Melisandre (Carice van Houten) tarafından kadere tabi olduğu söylenirse, yeşil gözlü bir insanı öldüreceği için hayranları şaşırtmazdı.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2019 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg android hile ve pubg güncel hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.