GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Full İzle
Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Full İzle

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Full İzle

Sponsor Reklam

Game of Thrones 8. Sezon 5. bölüm, serinin en heyecanlı ve en çarpıcı olacağı bir bölümdür. Beşinci bölüm ile ilgili sizlere bilgiler vereceğiz. Game of Thrones 8. Sezon meraklıları için bizde sizlere sitemizde bütün bölümleri yayınlayarak kolayca izleme keyfi sunmaktayız. GOT 8.sezon 5.bölüm izlemek için birkaç farklı yoldan yayın yapmak için hazır olacaktır. Amerika’da 12 Mayıs Pazar günü saat 9: 00’da saat 17: 00’de  yayınlanırken, Birleşik Krallık’taki Sky Atlantic, 13 Mayıs Pazartesi günü saat 2’de BST’de aynı anda 13 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak.  İşte sizlere Game of Thrones sekizinci sezonu beşinci bölüm ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz. Bölüm hakkında gelişmeler ve merak edilen sorular ile sizlere aktaracağız. Game of Thrones oyununu kaçırmadıklarından emin olmak için abonelerin paketlerine eklemelerini sağlar.

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Full İzle
Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Full İzle

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Full İzle

Game of Thrones 8. sezon 5 bölümü izle yazımızda yayınlanmasından kısa bir süre sonra sizde canlı olarak izlemek isterseniz eğer internet sitemizden izleme imkanı bulabilirsiniz. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine bizler de Game of Thrones 8. Sezon bölüm 5 canlı izlemek için hazırdır.  Sizlerde yayın saatinde sitemizde canlı olarak Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm full olarak izleme imkanı sağlayacaktır. Bu yazımızda sizlere bölüm hakkında bilgiler vererek bir nebze olsun sizlerin meraklarını giderecek bilgiler aktaracağız. İşte sizlere sitemizde Game of Thrones 8. Sezon 5 bölümleri hakkında daha önce yayınladığımız diğer bölümleri izleme imkanı sunmaktayız. Sizler de meraklı bir GOT season 8 episode 5 meraklısı iseniz sizlere sitemizde canlı olarak sunmaktayız. Game of Thrones season 8 episode 5 ile oyun bir kral hesaplaşmaya doğru tahmin edilmektedir. Bu Game of Thrones sezonu sezon 8 bölüm 5 görüntüleri bazı tanıdık yüzler taşırken, Dany geçen haftaki travmatik ölümlerden sonra özellikle boşalmış görünüyor. Ancak Dragons’ın annesi Jon Snow için potansiyel olarak büyük bir barikat olarak kurulmadığını fark edemeyeceğiniz birileri var ve onun güçlerinden geriye kalanlar.

Sponsor Reklamlar

Game of Thrones Season 8 Episode 5 Full İzle

Game of Thrones Season 8 Episode 5 ile sizlere başka yerlerde bulamayacağız bölüm hakkında bilgiler verecek siz değerli GOT hayranları için meraklarınızı gidermekteyiz. The Last of Starks, hepimizi gözyaşı dolu bir karmaşaya dönüştürdükten sonra herkes çok dalgın görünüyor. Jon Snow ve Varys, Dragonstone’un kıyılarında hisse senedi alırken, Tyrion ve Gray Worm, taht odasında Khaleesi ile izleyiciler tarafından acı çekiyorlardı. Ama kendimden önce geliyorum. Kronolojik olarak, şeyler  geçen hafta King’s Landing’in kapılarında açıkça bitmemiş kaldı. Jon, Tyrion ve Davos ordusuna bakarlar, ama elbette artık dönüş kuyruklarını biliyoruz ve Missandei ve Rhaegal’in ölümüyle eşit şekilde üzülmüş görünen Ejderhaların Annesi ile birlikte Dragonstone’a geri dönüyoruz. Game of Thrones Season 8 Episode 5 full bölüm izle sizlere güzel bir keyif sunmaktadır.

Game of Thrones 8 Sezon 5 Bölüm İzle

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2020 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.