GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
game-of-thrones-8-sezon-bolum-5-full-izle
game-of-thrones-8-sezon-bolum-5-full-izle

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Sponsor Reklam

Game of Thrones sezon 8 bölüm 4‘ü izlemediyseniz eğer bu yazımızı okumayın. Bu hafta ki yazımızda sizlere Game of Thrones sezon 8 bölüm 5 fragmanı hakkında bilgiler vereceğiz.

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı hakkında sizlere kısa kısa bilgiler vereceğiz. Terör Euron için yeni bir duygudur, çünkü genellikle şiddet ve güç beklentisiyle kaçan manyaktır. Görüntülerde gözlerini güneşten koruduğunu, gökyüzüne baktığını ve neredeyse kesinlikle Drogon ufkunu taradığını görüyoruz. Fakat neden Drogon’un gelmesini bekliyorsa , dev uçan sürüngenlerin bakışına neden korkmuş görünüyordu ? Belki Daenerys ejderhanını bir zırhın içine yerleştirmiştir, ancak yeterince büyük ve yeterince hızlı bir şekilde demirlemiş olmaları benden öte. Ya da belki Rhaegal hala hayatta? Dürüst olmak gerekirse, Euron’un soğuk ve ölü kalbine korku saldırabilecek bir fikrim yok. Sadece Game of Thrones sezon 8 bölüm 5 gelecek hafta canlı öğrenmek için beklemek zorundayız.

Game of Thrones 8. sezon 5. bölüm

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Full İzle

Sizler de Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm hakkında inceleme yazımızı hemen buradan okuyabilirsiniz . Ne düşüneceğimi bilmiyorum. Bu bölümün bazı bölümlerini ve nefret ettiğim diğer bölümlerini sevdim. Taht Oyunları’nın en iyisiydi  ; taht oyunlarının en kötüsüydü  .  Gelecek hafta için fragman bize fazla vermez. Şimdiye kadar yapılmış en büyük, en pahalı gösterilerden birinin 80 dakikalık sondan beri gösterdiği bölüm için sonuçlarda diyalog veya ipucu yok. Sadece görünüyor ve çeşitli karakterler savaşa hazırlanıyor. Cersei kendini beğenmiş ve tek boyutlu kötülük arıyor. Jon Snow her zamanki gibi acımasız görünüyor. Euron gökyüzüne bakıyor çünkü hala mücadele edebileceğimiz bir ejderha var.

Sponsor Reklamlar

Bir görünüm ver ve ne düşündüğünü söyle taht oyunları iyilik daha fazla ister misiniz? İşte Game of Thrones sezonu 8. bölüm 4 soruya cevap vermemiz gerekiyor ya da bu hafta sinema, TV ve oyun dünyasında başka neler oluyor görmek için aşağıya bakın!

Game of Thrones 8. Sezon Bölüm 5 Full İzle

Gördüğümüz o son kez Jaime Lannister’ı , Kralın açılış ve karanlığın örtüsü altında kızkardeşi Cersei geri gidiyordu. Hala onu öldürmeyi ya da evlenmeyiplanladığından emin değiliz , ancak Game of Thrones Season 8’in Bölüm 5 , Jaime’in gösterinin son iki bölümüne girme planları hakkında önemli bir ayrıntıyı ortaya çıkarabilir. Bölüm 5’in tanıtım fragmanı aslında pek fazla açıklamadı (Euron kesinlikle o çekimde bir şey hakkında endişeli görünüyor olsa da ), ancak kartal gözlü bir fan.

Game of Thrones 8. sezon full izle önizlemesinde gizli bir ayrıntı görmüş olabilir . Game of Throneshaber sitesinin editör yardımcısı Luka Nieto ve The Wall of Watchers hayranı , bir anahtar spoiler içerebilecek olan en yeni fragmanın bir ekran görüntüsünü paylaştı. Golden Company’nin King’s Landing’deki savaşa hazır olduğunu gösteren görüntü, Game of Thrones Sezon 8, Bölüm 5 için büyük bir spoiler gizleyebilir . Tanıdık geliyor mu?

Game of Thrones’un 6. Bölümü, Yayınlanmadan Önce İnternete Düştü 

GAME OF THRONES 8. SEZON 6. BÖLÜM SENARYOSU- TIKLA –  HEMEN İZLEYİN Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobile Hile - Pubg Hile 2020 (%100 Çalışan Hileler ) başlıklı makalemizde pubg 2019 hile, pubg 2020 hile ve pubg android hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.