GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / GAME OF THRONES 8. SEZON 1. BÖLÜM SIZDIRILMIŞ SENARYOSU

GAME OF THRONES 8. SEZON 1. BÖLÜM SIZDIRILMIŞ SENARYOSU

Sponsor Reklam

Merhabalar değerli ggmyfriend takipçileri,

Son yıllarda dünya çapında en çok izlenen diziler arasında yer alan ve çekimler sırasında hiçbir masraftan kaçınmayarak adeta izleyicileri kendisine bağlayan Game Of Thrones dizisinin sitemizde 7.sezonuna dair gelişmeler ve senaryolarını sizlerle paylaşmıştık.  Bu hafta ki yazımızda ise sizlere game of thorenes 8. sezonuna dair elimize ulaşan bilgileri siz değerli takipçilerimiz ile paylaşarak dizinin yeni sezonunda neler olacağına dair merak edilen sorular ve gelişmelerden haberdar etmekteyiz.

İzleyicilerin şimdi merakla dizinin 7. sezonunda son bölümünü beklerken bizde sizlere bir yandan 8.sezona dair sızdırılan senaryosunu sunmaktayız. Game of thrones 8. sezonu sızdırılan senaryosu hiç şüphesiz izleyiciler ve dizi meraklıların nefeslerini tutarak bekledikleri ve bir an önce 8.sezonunda yayına girmesi için günlerin sayılmasını bekledikleri aşikardır. Bizlere sizlerin bu meraklı bekleyişlerine bir cevap olarak site ekibimizle araştırma ve çalışmalarımızı sürdürürken bir yandan da 8.sezona ait diğer bölümlerin incelemelerini yapmakta ve sizlerin meraklarını gidermek ve dizinin bölüm ve senaryolarıyla ilgi bilgi vermek için emek sarf etmekteyiz.

Sponsor Reklamlar

Dizinin 8. sezonunda yine meraklar için sürpriz dolu gelişmeler ve çok çeşitli entrikalar yer almaktadır. Sizlerin merakla bekleyişlerini hak eden dizide yine kahramanların çok çeşitli sahnelerine şahit olacak ve büyük gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız. Ve şimdi sizlere Game of thrones 8. sezonu sızdırılan senaryosunu video halinde beğenilerinize sunarak diziyle ilgili gelişmelerden haberdar olmanızı sağlamaktayız.

Ayrıca daha önceki yazımızda yayınladığımız http://www.ggmyfriend.com/game-of-thrones-7-sezon-neler-olacak/ 7.sezonun konularının sızdırıldığına dair bilgiler vermiştik. Merak edenler için 7.sezona dair bilgileri bu konuyu incelemeniz de yarar var.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=0V7bqMucusU[/embedyt] Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2017 Agustos Ayı En Güncel ve En Hızlı Torrent Trackerler başlıklı makalemizde 2017 Agustos Ayı En Güncel ve En Hızlı Torrent Trackerler, 2017 ağustos torrentleri ve ağustos torrent tracker hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.