GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / GAME OF THRONES 8. SEZON 1. BÖLÜM SIZDIRILMIŞ SENARYOSU

GAME OF THRONES 8. SEZON 1. BÖLÜM SIZDIRILMIŞ SENARYOSU

Sponsor Reklam

Merhabalar değerli ggmyfriend takipçileri,

GAME OF THRONES 8. SEZON 1. BÖLÜM SIZDIRILMIŞ SENARYOSU

Son yıllarda dünya çapında en çok izlenen diziler arasında yer alan ve çekimler sırasında hiçbir masraftan kaçınmayarak adeta izleyicileri kendisine bağlayan Game Of Thrones dizisinin sitemizde 7.sezonuna dair gelişmeler ve senaryolarını sizlerle paylaşmıştık.  Bu hafta ki yazımızda ise sizlere game of thorenes 8. sezonuna dair elimize ulaşan bilgileri siz değerli takipçilerimiz ile paylaşarak dizinin yeni sezonunda neler olacağına dair merak edilen sorular ve gelişmelerden haberdar etmekteyiz.

Sponsor Reklamlar

Game of Thrones’un 2. Bölümü, Yayınlanmadan Önce İnternete Düştü

GAME OF THRONES 8. SEZON 2. BÖLÜM SENARYOSU- TIKLA –  HEMEN İZLEYİN

İzleyicilerin şimdi merakla dizinin 7. sezonunda son bölümünü beklerken bizde sizlere bir yandan 8.sezona dair sızdırılan senaryosunu sunmaktayız. Game of thrones 8. sezonu sızdırılan senaryosu hiç şüphesiz izleyiciler ve dizi meraklıların nefeslerini tutarak bekledikleri ve bir an önce 8.sezonunda yayına girmesi için günlerin sayılmasını bekledikleri aşikardır. Bizlere sizlerin bu meraklı bekleyişlerine bir cevap olarak site ekibimizle araştırma ve çalışmalarımızı sürdürürken bir yandan da 8.sezona ait diğer bölümlerin incelemelerini yapmakta ve sizlerin meraklarını gidermek ve dizinin bölüm ve senaryolarıyla ilgi bilgi vermek için emek sarf etmekteyiz.

Dizinin 8. sezonunda yine meraklar için sürpriz dolu gelişmeler ve çok çeşitli entrikalar yer almaktadır. Sizlerin merakla bekleyişlerini hak eden dizide yine kahramanların çok çeşitli sahnelerine şahit olacak ve büyük gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız. Ve şimdi sizlere Game of thrones 8. sezonu sızdırılan senaryosunu video halinde beğenilerinize sunarak diziyle ilgili gelişmelerden haberdar olmanızı sağlamaktayız.

Ayrıca daha önceki yazımızda yayınladığımız https://www.ggmyfriend.com/game-of-thrones-7-sezon-neler-olacak/ 7.sezonun konularının sızdırıldığına dair bilgiler vermiştik. Merak edenler için 7.sezona dair bilgileri bu konuyu incelemeniz de yarar var.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.