GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Cumartesi , 20 Temmuz 2019
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Foundation Sistem Gereksinimleri

Foundation Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Foundation Sistem Gereksinimleri

Organik şehir ve yapı simülasyon oyununda yeni bir çağ..

Foundation oyununda , organik şehir ve yapı, kalkınma ve kaynak yönetimini kullanması konusunda yoğunlaşan oyunda, sizlere ortaçağda yaşama ve teknoloji olmadan sizlerin hayatta kalma çabanızı ortaya koyarak kent kurma simülasyon oyunudur.

Egosoft tarafından geliştirilen oyun Foundation oyuncular için 1 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülen oyun Foundation sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Foundation Oyun Hakkında 

Oyunda sizlere sunulan çeşitli stratejik yöntemler ile şehir kurucusu olarak görev almak ve  ekonomi simülasyon gibi konulardan sizlerin ne kadar başarılı olduğunu görmek için sergilenen oyunda, oyuncular adeta insanlığın yaşam alanını oluşturmak için yeniden bir mücade içine girmekte ve dokunulmamış bir bölgeyi yeniden yerleşim alanı olarak yaratma çabasını ortaya koymaktadır.

Şehir yapısı ve organik şehir sistemleri oyunu olan Foundation sistem gereksinimleri, Polymorph Games’in özel oyun motoru olan Kasırga’nın desteği ile binlerce mobil kullanıcı için optimize edilerek adeta şehirlerinde yeniden bir doğuş efsanesi yaparak organik şehirciliğin önemine ve olumlu yönlerine vurgu yaparak inşaat sistemini kullanmaktadır. Oyunda adeta benzersiz anıtlar ve çeşitli mimari tasarımlar yaparak sizlere kendinizi aşabilirsiniz.

Çok önemli bir yer verilen Ortaçağ mimarisi ile organik şehircilik önemini vurgulayarak tasarımında ön plana çıkaran vakıf, anıt ve mimari olarak yapılan eserlerde oyuncuların o dönemin şehir yapılarını ve kendilerinin öngördüğü şekilde ve hatta gerçekte oldukları gibi yeniden bir şehir inşa etmelerini için çaba sarfetmektedir.

Sponsor Reklamlar

Foundation Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)
  • İşlemci: 3 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 660 / R7 370 – 3 GB Video Memory
  • İlave Notlar: OpenGL 4.3

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)
  • İşlemci: 3.2 GHz Quad Core Processor
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1060

Foundation Ne Zaman Çıkacak

Foundation oyunu daha zevkli kılan ve özellikle oyunda gerçek ortaçağ şehirleri ve figürlerine bağlı olarak gelişen organik şehir kurma fikri ile oyunculardan tam puan alan oyunda asıl konu olarak hayatta kalma ve oyuncuların ihtiyaçları ve becerileri doğrultusunda kaynakların bulunması ve mal üretimi gibi konulardan çalışmaktadır. Özellikle anıt yapılar olarak kaleler, kiliseler ve vakıf binaları gibi yapıların inşası için oyuncular kendi hedeflerini belirmektedir. Oyun içinde grafik ve efektlerin kalitesi olması oyunu bir adım daha öne çıkarmaktadır. Foundation oyuncuların merakla bekledikleri oyunlar arasında yer almaktadır ve özellikle eski çağ ve orta çağ oyunu severler için çok güzel bir oyun olma hedefleri arasında yer almaktadır. Oyuncuların genellikle şehir ve yapı merakları için ilgi duydukları bir oyundur. Foundation çıkış tarihi olarak 1 Şub 2019 olarak belirlenmiştir.

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Dark Souls 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde dark souls 3 için bilgisar özellikleri, dark souls 3 minimum sistem gereksinimleri ve dark souls 3 pc özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.